Dnia Storm PD Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Şarj Hızının İnanılmaz Mutluluğu

Dnia Storm PD 60 Watt*’a kadar olan güçleri kusursuz desteklemesi için tasarlandı. Böylelikle PD özellikleri cep telefonlarınızı ve laptoplarınızı kolaylıkla şarj etmenize olanak sağlar. 

Storm PD Type-C USB 2.0 desteği sayesinde 480mbps’e kadar data aktarım hızını destekler. 

*PD özellikli uygun şarj cihazı kullanıldığında. Kutunun içinden şarj cihazı çıkmamaktadır.

12X Daha Dayanıklı

Storm PD serisi bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde 12.000+ bükme testi sonrası kusursuz çalışma performansını devam ettirmiş, böylelikle diğer Lightning kablolardan 12X* kat daha güçlü olduğunu ispatlamıştır. 

*Standart kablolar ile karşılaştırıldığında

10X Daha Güçlü

Storm PD serisi bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde 71kg’lık çekme testi sonrası kusursuz çalışma perfomansını devam ettirmiş, böylelikle diğer Lightning kablolardan 10X* kat daha güçlü olduğunu ispatlamıştır. 

*Standart kablolar ile karşılaştırıldığında

Karışıklığa Son

Kevlar karışımlı Örgü yapısı sayesinde Storm düğümlenmez ve karışmaz.

Özellikler

Teknik Özellikler:

  • Uzunluk:1,2 ( m )
  • Ağırlık:35gr
Uyumluluk:
  • iPhone X, XS, XR, XS Max, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, iPad Air, Air 2, iPad Mini, Mini 2, Mini 3, Mini 4, iPad (4. nesil), iPod nano (7. nesil) ve iPod touch (5. nesil). Type-C PD özellikli şarj girişli 60 watt ve altı güçle şarj olan tüm laptoplar.
Garanti
  • Dnia Storm PD Black kablolar 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kutu İçeriği

1 adet Storm PD Black Type-C to Type CKablo

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.