E2M 2in1 Manyetik Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Konforlu Kullanım

Son teknoloji ile geliştirilen manyetik şarj kablosu, 2’si bir arada özelliği sayesinde hem cep telefonunuzu hem de akıllı saatinizi aynı anda şarj etme imkânı sunar. Hızlı şarj için ideal olan model, Apple 38 mm ve 42 mm saatler ile tam uyum şekilde tasarlanmıştır.

Hızlı Şarj için Her Yerde Sizinle

Portatif kullanım için ideal olan E2M manyetik şarj kablosu, 1 metre uzunluğu ile kullanıcısına konfor sağlar. Ürünü gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilir evde, iş yerinde, arabada ve seyahatte telefonunuzu ve saatinizi tek kablo ile şarj edebilirsiniz.

Hareket Özgürlüğüne Kavuşun

Apple telefonunuzu ve saatinizi şarj ederken özgürce kullanabilirsiniz. Pratik şekilde şarj yuvasından çıkarılan kablo, ellerinizi kullanmanızı engellemeden hareket rahatlığı sağlar.

İdeal Mıknatıslı Uç Tasarımı

Cihazları şarj ederken kabloyu takıp çıkarma derdini ortadan kaldıran ürün, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Ayrıca kabloların daha uzun süre kullanılması için ideal mıknatıslı uç tasarımına sahiptir.

Şarj Girişi Koruma Altında

Telefonların şarj soketi girişleri manyetik uç sayesinde toz ve kir gibi dış etkenlerden güvenli şekilde korunur. Özel tasarıma sahip ürün, şarj yuvasının zarar görme ihtimalini yüksek oranda düşürür.

Veri Aktarımı ve Şarj İşlemlerini Bir Arada Yapın

Çift yönlü kullanımı ile dikkat çeken ürün, şarj ve veri aktarım kablosunu bir arada sunar. İnce tasarımı sayesinde telefon kılıflarına da uyum sağlayan ürün ile her açıdan kullanışlı özelliklere kavuşabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Yapı

Dayanıklı iç tellere sahip olan manyetik şarj kablosu, dış etkenlere karşı yüksek direnç gösterir. Şarj girişine güçlü şekilde sabitlenen ürün, sağlam tutuş sergiler. Güçlü yapısına kıyasla oldukça pratik şekilde takıp çıkarabilirsiniz.

Estetik Tasarım Detayları ile Keyifli Kullanım

Şık dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken E2M manyetik şarj kablosu, aksesuar kullanımını keyifli hale getirir. Donanım özelliklerinin yanı sıra estetik duruşuyla da başarı yakalayan ürün ile telefonunuzu daha göz alıcı şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikler 

  • Kablo Bağlantı Türü: Manyetik
  • Input/Output Voltaj: DC-5V/DC-9V
  • Input: DC-2A/DC-1.67A
  • Output: DC-1A/1.2A
  • Kablosuz şarj frekansı: 110 KHZ-205 KHZ
  • Uzunluk: 100 cm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.