Joyroom S-M405 2.4A Micro PVC 2M Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Micro Şarj Kablosu

Joyroom S-M405 Micro şarj kablosu, Micro-USB girişe sahip tüm elektronik cihazlar ile uyumludur. Uyumlu olduğu cihazların, normalden çok daha kısa sürede ve güvenle şarj olmaları için üretilmiştir.

Micro-USB Data Aktarımı

Joyroom S-M405 şarj kablosu, aynı zamanda farklı cihazlara kolay ve hızlı şekilde dosyalarınızı iletmenize olanak tanır. Bu sayede akıllı telefon, tablet gibi aygıtların depolama alanlarında yer açabilirsiniz.

Hızlı Şarj ve Veri Paylaşımı

2.4A enerji gücüne sahip Joyroom kablo ile hızlı şarjın en güvenilir ve gerçekçi performansını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca veri paylaşımlarında da aynı üstün hıza tanık olabilirsiniz.

İşlevsel Dayanıklılık

Joyroom Micro USB kablo, PVC ile üretildiği için deformasyona karşı dirençlidir. Bu sayede kablonuzu, rahatlıkla taşıyabilir ve daha esnek kullanımın avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

2 Metre Kablo Uzunluğu

Kablo özellikleriyle de ekstra ayrıcalık sağlayabilen Joyroom şarj ve data kablosu ile yeni nesil hızlı şarj teknolojisini, optimum seviyede deneyimleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: S-M405
  • Ürün: Şarj ve Data Kablosu
  • Kablo Materyal: PVC
  • Uyumluluk: Micro USB
  • Enerji Gücü: 2.4A
  • Uzunluk: 2 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.