Ldnio A-4403 Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kompakt Tasarım

Hızlı şarj cihazı, ideal boyutlarda ergonomik bir tasarıma sahiptir. Seyahatlerde bile çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz cihaz,  telefonunuzu en hızlı şekilde şarj eder.

4 Bağlantı Noktası

Bütün cihazlara uyumlu olmasının yanı sıra 4 adet bağlantı noktasına da sahiptir. Aynı anda birçok cihazı şarj edebilmenizi sağlayarak pratik bir kullanım sunar.

Her Zaman Güvenli

Kısa devre, aşırı güç, sıcaklık ve aşırı akım gibi sorunları ortadan kaldıran hızlı şarj cihazı, sizin için en güvenli hızlı şarj deneyimi yaşatır.

Üstün Cihaz Uyumu

Aynı anda birden fazla cihazla birlikte kullanılabilen  ürün, telefon, kamera, tablet ve daha birçok cihazı şarj edebilir. Hızlı şarj özelliğine ek olarak diğer cihazlarınızda aynı anda şarj olur.


Akıllı Tanımlama Özelliği

Hızlı şarj cihazı, akıllı şarj klipsine sahiptir. Bu özellik sayesinde şarj aleti cihazınızı otomatik olarak tanımlar ve cihazınız için gereken en hızlı şarjı mümkün olan en kısa sürede tamamlar.

Herkese Yeter

Hafif ve küçük tasarımı ve bulunan hızlı şarj cihazı, sahip olduğu yapısı ile her alana rahatlıkla sığar. Fazla yer kaplamayan hızlı şarj cihazı hem aile hem de arkadaşlarınızla aynı anda kullanabileceğiniz pratik bir kullanıma sahiptir.

Düşük Enerji Tüketimi

Cihazlarınız ile büyük bir uyum ile çalışan şarj aleti, sahip olduğu yüksek enerji verimi sayesinde tasarruflu bir kullanım sunar.

Güçlü Materyaller

Sahip olduğu ideal tasarımı ve işlevsel kullanımının yanı sıra, alüminyum ve bakır levhalar kullanılarak üretilir. Bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklı bir performans sergiler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ldnio
  • Araç Şarjı: Yok
  • Seyahat Şarjı: Var
  • Kablosuz Şarj: Yok
  • Bağlantı Tipi: Universal
  • Qualcomm Quick Charge: Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.