Mcdodo 100W 5A Type-C to Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Şarj Hızı

Type-C girişi ve Type-C çıkışı olan cihazlarda kullanım için özel olarak tasarlanan hızlı şarj kablosu, maksimum performansı ile ön plana çıkar. Akıllı şarj teknolojisi ile donatılan ürün 100W değerindeki yüksek gücü ile cihazlarınızı son derece hızlı şekilde şarj eder. 

Göz Alıcı Tasarım Detayları

Şık tasarım detayları ile dikkat çeken hızlı şarj kablosu, örgü tip fiber kablo yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Örgü ip tasarımı estetik görünümü ile şık kullanım sağlar. 

Kırılma ve Kopmalara Karşı Ultra Direnç

Son derece dayanıklı yapıya sahip hızlı şarj kablosu, kırılma ve kablo kopmalarına karşı dirençlidir. Mcdodo siyah hızlı şarj kablosunun dayanıklı özellikleri sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. 

Uzun Kablo Boyu ile Konforlu Kullanım

İdeal kablo uzunluğu ile ön plana çıkan Mcdodo 100 Watt 5A Type-C to Type-C PD hızlı şarj kablosu konforlu kullanıma sahiptir. 1,2 metre uzunluğundaki kablo boyu farklı alanlarda rahat şekilde hareket etmenize olanak tanır. 

Fotoğraflarınızı Hızlı Şekilde Aktarın

Son teknoloji ile geliştirilen Mcdodo hızlı şarj kablosu ile cihazlar arasında senkronizasyon sağlayabilir ve veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Ses ve fotoğraf dosyalarını kolay şekilde farklı cihazlara aktarabilirsiniz. 

Cihazınızı Fazla Şarj Akımından Korur

Dengeli güç aktarımına sahip hızlı şarj kablosu, cihazınızın aşırı şarj olmasını engeller. Sabit akım özelliği ile ön plana çıkan ürün, cihazınızın pil ömrünün kısalmasını engeller. Aşırı ısınma ve kısa devre sorunlarının önüne geçerek güvenli kullanım sağlar. 

Power Delivery Teknolojisi ile Üstün Aktarım Performansı

Power Delivery teknolojisi ile donatılan hızlı şarj kablosu, altın sarı uçları sayesinde net veri aktarımı sağlar. PD 5A 100W şarj kablosu ile ergonomik çözümlere kavuşabilir, tüm işlemleri sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Macbook Bilgisayarınızı Şarj Edin

Macbook cihazlarının şarj edilmesi konusunda etkili olan Mcdodo hızlı şarj kablosu, USB 2.0 standartlarını karşılar. Veri aktarımı ve şarj sırasında yüksek performans sergileyerek uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. 

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Güç Kapasitesi: Power Delivery 5A 100W
  • Kablo A Ucu: Type-C
  • Başlık: Alüminyum
  • Üretim Materyali: Örgü tip fiber kırılmaz kablo
  • Kablo B Ucu: Type-C
  • Kullanım Amacı: Veri aktarımı ve şarj kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
100W 5A TYPE C TO TYPE C PD ŞARJ KABLOSU 1.2 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C TO TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Ek Özellik 1
ALTIN UÇ
Ek Özellik 2
HIZLI ŞARJ DESTEGI
Akım Gücü Kapasitesi
5 A
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok