Mcdodo 3in1 Çoklu Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her İhtiyacınızda Yanınızda!

Mcdodo 3 in 1 çoklu şarj kablosu birden fazla çıkışı ile işlevselliğin zirvesinde yer alıyor. Tek kablo çıkışına bağlı üç farklı uç ile çeşitli teknolojik cihazlarda veri aktarımı ve şarj sunuyor.

Avantajlı Akıllı Şarj Teknolojisi

Mcdodo 3 in 1 şarj kablosu 1.2 m uzunluğu ile özgür hareket imkanı sunar. Akıllı şarj teknolojisi ile geliştirilen ürün yüksek performansını daima sürdürür.

Pil Ömrünü Uzatır

Akıllı şarj teknolojisi sayesinde sadece cihazınızı şarj etmekle kalmaz pil ömrünü de korur. Zaman içinde aşırı yükleme kaynaklı oluşan batarya hasarını azaltır. Sabit akım sayesinde aşırı şarjı engeller.

Güvenli Şarj için Geliştirildi

Cihazlarınızı şarja bıraktığınız zaman aşırı voltaj, deşarj, ısınma ve kısa devre gibi durumlardan endişe etmenize gerek kalmaz. Güvenli şarj için ekstra korumalara sahiptir.

Örgü Tip Fiber Kırılmaz Kablo

3 ampere kadar hızlı şarjı destekleyen kablo dayanıklılığı ile uzun ömürlüdür. Çantada ve cepte taşımaya uygun olan model, kırılma ve aşınmaya karşı dirençli örgü tip fiber kaplamadır.

Dayanıklılık ve Esneklik Bir Arada

Kablo dayanıklılığı ve esnekliği bir arada sunar. Bükülebilir tasarımı ile kolayca sararak taşınabilir boyuta indirgersiniz.

Farklı Girişlere Uyumlu

Micro USB, Type-C ve Lightning girişleri ile hızlı aktarımı her cihazda kullanırsınız. Dosya ve enerji aktarımında ultra hız performansı ile zamandan tasarruf ettirir.

Her Zaman Maksimum Güç Sunar

İster bilgisayarınıza fotoğraf yüklerken isterseniz cep telefonunuzu şarj ederken kullanabilirsiniz. Çoklu uç kullanımlarında dahi performansından ödün vermeyen yoğun aktarım için geliştirildi.

Teknik Özellikler

  • Ürün: 3 in 1 çoklu şarj ve data kablosu
  • Model: CA 6450
  • Uçlar A: USB A
  • Uçlar B: Micro USB, Type-C, Lightning
  • Boyut: 1.2 m
  • Kullanım: Hızlı şarj, veri aktarımı
  • Teknoloji: Akıllı şarj
  • Koruma: Aşırı akım, voltaj, deşarj, ısınma, şarj, kısa devre, elektromanyetik alan
  • Destek: 3A
  • Kablo: Örgü fiber (kırılma, bükülme dayanıklılığı, esneklik)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Type-C
Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.