Mcdodo CA-5282 Type-C 1.8M 2A 90 Derece Çift Yönlü Ledli Örgü Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Farklı Cihazlarla Uyumlu

Çok sayıda farklı cihaza uyumlu MCDODO şarj cihazı Huawei, Samsung, Xiaomi gibi üreticilerin ürünleriyle kullanılabilir. Type C özelliğine sahip tüm cihazlarla şarj cihazını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ergonomik 90 Derece Köşe Tasarımı

90 derece köşe tasarımına sahip şarj cihazı ile oyun oynarken elinizde rahatsızlık hissetmeden ergonomik kullanım elde edebilirsiniz. Ürünü şarj ederken oyun oynayabilmeniz için 90 derece açı ile tasarlanmış cihaz size konfor sağlar.

Şarj Ederken Oyun Oynamaya Güvenle Devam Edin

Ürün, cihazlarınızı şarj ederken kullanımı destekleyen çipli devre sistemine sahiptir. Bu şekilde hızlı şarj edebilme imkânını da kullanıcıya sunan model sayesinde pil de zarar görmez.

İdeal Düzeydeki Uzunluğuyla Konfor Sağlar

1.8 metre uzunluğu bulunan şarj cihazı kullanım esnasında konfor sağlar. Dilediğiniz cihazlarla rahatlıkla kullanabilmeniz için yeterli uzunlukta üretilmiş şarj cihazının bu özelliği ürüne ergonomi kazandırır.

Dayanıklı ve Kopmaz Tasarım

Şarj cihazı sağlam örgü teknolojisi ile dayanıklı yapıya sahiptir. Kopmaz ve sağlam bir tasarıma sahip şarj cihazı uzun yıllar boyunca kullanım için uygundur.

LED Göstergesi Sayesinde Karanlıkta Kullanım Kolaylığı

Üründe yer alan LED göstergesi sayesinde şarj cihazını karanlıkta bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cihazın uç kısımlarında yer alan LED ışıklı yapı, gece ve gündüz olarak 2 moda sahiptir.

Pili Koruyan Özel Tasarım

Data çip sistemi ile pilleri şarj ederken hızlı sonuç alabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu devre sistemi sayesinde şarj cihazını kullandığınız pili koruyabilirsiniz. Pil tam doluma yakın olduğu zaman şarj cihazı, akımı azaltarak pili korumaya alır ve mobil cihazınızın ömrünü uzatır. 

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1.8 metre
  • Çıkış Akımı: 2A
  • Uyumluluk: Type-C
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.8 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.