Mcdodo CA-7470 100W 2'si 1 Arada Type-C Hızlı Şarj Veri Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mcdodo 100W 2'si 1 Arada Type-C Hızlı Şarj Veri Kablosu Kablosu CA-7470

Her iki Type-C kablosu da cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabilir, ayrı ayrı 100W'a kadar çıkışı destekler. Çift bağlantı noktalı eş zamanlı şarj, sırasıyla 20W ve 80W'ye ulaşabilir, hem cep telefonları hem de dizüstü bilgisayarlar için hızlı şarj gereksinimlerini karşılar. Süper hızlı şarjın keyfini çıkarmak için Mcdodo 100W GaN şarj cihazıyla (dahil değildir) eşleştirin, akıllı uyarlanabilir akım teknolojisi, cihazın hızlı tanımlanması, uygun akım ve voltaj gibi özelliklerinden yararlanın. Hızlı aktarımda bir film, yalnızca 30 saniyede aktarılabilir, aynı anda iki cihaz aktarımını destekler.

Özellikler

  • Kategori: 100W 2'si 1 arada veri kablosu
  • Malzeme: TPE + alüminyum alaşım
  • Arayüz: Type-C'den Type-C+Type-C'ye
  • Uzunluk: 1.2 metre (70cm+50cm)
  • Akım: Ana Tip C 5A(Maks.)-100W/80W, İkincil: Tip C5A(Maks.)-100W/20W 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo
Type-C
Kablo Uzunluğu
1.2 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.