Mcdodo Çift Işıklı Led Switch 2A 1.2m iPhone Lightning Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzun Kablo Tasarımı ile Rahat Kullanım

Mcdodo çift ışıklı led switch iPhone şarj kablosu, 1.2 metre kablo uzunluğu ile nerede olursanız olun size çok rahat bir kullanım vadeder. Uzun kablosuyla şarj ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir.  

Kalın Kablo Çekirdeği Sayesinde Hızlı Şarj

Mcdodo çift ışıklı led switch iPhone şarj kablosu, cihazlarınızı 2 ampere kadar hızlı bir şekilde şarj eder. Hızlı şarj özelliği sayesinde sizi fazla bekletmeden işlerinize ve eğlenceye kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanır. 

Verilerinizi Hızlı Bir Şekilde Aktarın

Mcdodo çift ışıklı led switch iPhone şarj kablosu, hızlı şarj özelliğiyle birlikte cihazlarınız arasında veri transferi yapmanıza da imkan tanır. Cihazlarınız arasında kusursuz bir şekilde bağlantı kurar ve fotoğrafları, videoları, müzikleri hızlı bir şekilde transfer etmenizi sağlar.

iOS Cihazlar ile Mükemmel Bir Uyum

Mcdodo çift ışıklı led switch iPhone şarj kablosunun bir ucu lightning, diğer ucu ise USB girişine sahiptir. Bu sayede kablo, iOS cihazlar ile mükemmel bir şekilde uyum gösterir.

Akıllı Led Gösterge Işığı ile Karanlık Ortamlarda Rahat Kullanım

Çift ışıklı led göstergeye sahip kablosu, konforlu bir kullanım olanağı sunar. Hem kablonun giriş ucunda hem de üzerinde bulunan led ışıkları karanlıkta bile kabloyu ve cihazınızı bulmanızı kolaylaştırır. Şarja takıldığında ve çıkarıldığında led ışıklar birbirleri arasında otomatik geçiş yapar. 

Alüminyum Alaşımlı Uçlar ile Güvendesiniz

Alüminyum alaşımlı uçları sayesinde alüminyum alaşımlı uçları ile size güven verir. Bu başlıklar oksitlenme ve korozyona dayanıklı yapısıyla, ısınma yapmadan cihazını şarj ederken aynı zamanda cihazınıza zarar vermez.  

Naylon Halat Örgü Kaplama ile Üstün Koruma

Mcdodo çift ışıklı led switch iPhone şarj kablosunun üzeri naylon malzemeden oluşan örgü halat teknolojisi ile kaplıdır. Bu özelliği ile normal bir kablodan çok daha sağlam bir yapıya sahiptir.

Bükülmelere Karşı Esnek Koruma

Kablonun uç tarafındaki SR teknolojisiyle üretilen kaliteli malzeme yapısı esnek bir koruma sağlar. Kablo; bükülmelere, darbelere ve kopmalara karşı dayanıklı yapısıyla size uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Türü: Lightning uyumlu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Akım: 2A

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.