Mcdodo Çoklu 4in1 Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Bir Kablo ile Dört Çözüm

Mcdodo Çoklu 4in1 ile telefon, tablet, kamera, fotoğraf makinesi, hard disk, taşınabilir batarya ve daha birçok aygıtı sorunsuz şekilde şarj edebilmeniz için tasarlanır. Model Type C, USB, lightning ve Android Type-C girişleriyle uyumludur.

Ergonomik Tasarım

Çoklu şarj kablosunun ergonomik tasarımı, pratik kullanıcı deneyimini beraberinde getirir. Ürünün kablo uçları değiştirilebilen tasarımı sayesinde yanınızdaki bataryalı akıllı cihazlarınızın her biri için ayrı şarj kablosu taşımanıza gerek kalmaz.

Örgü Kablo ile Uzun Ömürlü Kullanım

Modelin örgü kablosu, kullanım sırasında güvenliği garanti altına alır. Oldukça sağlam yapıya sahip olan örgü, kolay yıpranmaz ve uzun süre güvenli biçimde kullanılabilir. 

Hızlı Şarj İmkânı

4in1 şarj ve data kablosunda hızlı şarj özelliği bulunur. Power Delivery (PD), Quick Charge (QC) ve Adaptive Fast Charging (AFC) özelliklerini bünyesinde barındıran ürün ile Apple, Android ve Samsung cihazları güvenli ve uyumlu olarak hızlı şarj edilir, cihazınızın bataryasına zarar gelmez.

Güvenli ve Hızlı Veri Aktarımı

Ürün veri aktarımı için de etkili bir çözümdür. Kesintisiz ve hızlı veri aktarımını mümkün kılan data kablosu ile tüm formatların aktarımı sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. Cihazın farklı uçlar sahip olması, bilgisayarınız ve telefonunuz arasındaki veri aktarımını pratik hâle getirir.

Dayanıklı Materyal

Mcdodo Çoklu 4in1 data ve şarj kablosunun başlıkları korozyona ve oksitlenmeye dayanıklı malzemeden üretilir. Daha kalın kablo çekirdeği ile şarjı daha hızlı hâle getiren kablo, yüksek saflıkta oksijensiz kablo tasarımıyla daha düşük direnç ve daha hızlı akım iletimini mümkün kılar.

Teknik Özellikler

 • Model: CA-8070
 • Akım: 3A (Maksimum)
 • Uzunluk: 1.2 m
 • Ağırlık: 40 gr
 • Arayüz: USB-A/ Type C to Type C / Lightning
 • Güç: Qualcomm
 • PD hızlı şarj özelliği: Var
 • AFC hızlı şarj özelliği: Var
 • QC hızlı şarj özelliği: Var
 • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
 • Kablo tipi: Naylon örgü
 • Kablo ucu: Alüminyum

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Naylon Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.