Mcdodo iPhone 1.8m Şarj ve Data Oyun Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mobil Oyun Keyfiniz Kesilmesin

Mobil oyun oynarken şarj sorununu ortadan kaldıran kablo, kullanışlı tasarımı ile ön plana çıkar. Oyun severlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan şarj kablosu, özel uç yapısı sayesinde oldukça konforlu kullanım sağlar.

Ultra Uzun Kablo Boyu ile Rahat Kullanım

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen şarj kablosu 1.8m uzunluğu ile her açıdan yüksek konfor sunar. Uzun kablo boyu sayesinde iPhone telefonunuz ile oyun oynarken yüksek rahatlığa kavuşabilir, konforlu hareket edebilirsiniz.

Şarj ve Senkronizasyon İşlemlerinde Tam Uyum

Apple marka tablet, cep telefonu ve bilgisayarları şarj etmek için tercih edebileceğiniz Mcdodo şarj ve data kablosu, %100 uyumlu bir yapı sunar. Senkronizasyon ve şarj konusunda avantajlı kullanım sağlayan kablo, hızlı şarj fonksiyonu ile yüksek performans sergiler.

Dayanıklı Kablo Yapısı

Kırılma, kopma ve hasar görme ihtimaline karşı oldukça dirençli olan Mcdodo şarj ve data kablosu, deri dış yüzeyi sayesinde hassas kabloları güvenli şekilde korur. Formunu uzun süre koruyan kablo, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Data Aktarımında Yüksek Performans

Apple cihazlarındaki ses dosyası, fotoğraf ve belge gibi dokümanları kablo ile pratik şekilde senkronize edebilirsiniz. Veri aktarımını net ve kesintisiz yapmanıza yardımcı olan kablo, USB ucu sayesinde hız konusunda da oldukça avantajlıdır.

Geniş Kullanım Alanı Sunan Yapı

Evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanım için elverişli olan şarj kablosunu, farklı alanlarda şarj ve veri aktarımı için güvenle tercih edebilirsiniz.

Cihazı Koruyan Dengeli Güç Aktarımı

Üstün performans özellikleri sayesinde kullanıcılardan tam not almayı başaran kablo, dengeli güç akımına sahiptir. Cihaza ihtiyaç duyduğu gücü sağlayan kablo, batarya ömrünün korunması konusunda etkilidir.

Kullanışlı Tasarım Detayları

Şık tasarımı ile ön plana çıkan şarj kablosu, mobil oyunlar sırasında rahatsızlık hissetmemeniz için özel uç tasarımına sahiptir. Ellerin özgürce hareket etmesine imkân tanıyan oyun kablosu, her açıdan kullanışlı özellikleri sayesinde keyifli kullanım sağlar.

Özellikler

  • Kablo Ucu: Lightning
  • Kablo Uzunluğu: 1.8 cm
  • Kullanım Özellikleri: Hızlı şarj ve data aktarımı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.