Mcdodo Lightning 1m 2.4A Yassı Data Sarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

1 Metre Uzunluğundaki Kablo Rahatlığı

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, 1 metre uzunluğundaki kablosu ile size konforlu bir kullanım sunar. Bu sayede nerede olursanız olun cihazınızı kolayca şarj ederek rahat kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz.

IOS Cihazları İçin Uygun Cilt Dokunma Malzemesi

Esnek ve sarımsız bir yapıya sahip Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, nefes alabilen yapısıyla IOS cihazları ile muhteşem bir uyum yakalar. Kablo ayrıca ideal ısı dağıtımı yaparak cihazınızın ısınmasını engeller ve üstün bir koruma sağlar.

Hızlı Şarj Sayesinde Fazla Beklemeye Son

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanır. 5 Volt gücü ve 2.4 Amper elektrik akımıyla cihazınızı kusursuz bir şekilde destekleyerek hızlı bir şekilde doldurur.

Veri Transferine Uyumlu

Hızlı şarj imkanı sunan Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, aynı zamanda hızlı bir şekilde cihazlar arasında veri transferi yapmanıza olanak tanır. Bu özelliğiyle istediğin her yerde fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve içeriklerinizi gönül rahatlığıyla aktarabilirsiniz.

Akıllı Çip ile Üstün Bir Performans

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, içerisinde dahili akıllı yonga çip özelliği barındırır. Bu teknolojik özellik sayesinde çok daha kararlı bir akım ve voltaj imkanı sunarak üstün bir performansa ulaşır.

Yüksek Çekirdek Hızı ve Güvenirliliği

Yüksek kaliteli bakır çekirdek özelliğine sahip Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, size güvenli bir kullanım imkanı vadeder. Sağladığı yüksek aktarım hızıyla da ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm getirir.

Düğümsüz, Pürüzsüz Esnek Malzeme

Esnek malzemeden üretilen Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, düğümsüz ve pürüzsüz tasarımıyla size konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bu özelliğiyle estetik bir görünüme ulaşan kablo, sizi çok şık bir stille buluşturur.

Düz ve Yassı Tasarım

Düz ve yassı bir görünüme sahip olan Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, kaliteli malzemesiyle dayanıklı bir yapıya ulaşır. 0A-A98 TPE sertliği ile kırılmalara, darbelere ve bükülmelere karşı üstün bir koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Ağırlığı: 40gr.
  • Kablo Uzunluğu: 1 Metre
  • Akım: 2.5A

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.