Mcdodo Micro USB 2.4A Yassı Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ultra Verimlilik ile Her Zaman Sizinle!

Mcdodo yassı şarj kablosu, 2.4 A olan enerji çıkış kapasitesi ve gelişmiş teknolojisi ile cihazınızın gereksinim duyduğu enerji seviyesini mükemmel bir hızda karşılar. Güçlü ve ultra verimlilik sağlayan yapısı ile olağanüstü bir çözüm sunar.

Üstün Performanslı Veri Aktarımı

Mcdodo yassı kablo, data/veri aktarım imkânı sunan özelliği ile elektronik cihazlarınızdan diğer aygıtlara dosya paylaşımı yapabilmenizi sağlar. İki cihaz arasında fotoğraf, video, müzik veya belge paylaşımını, üstün bir hız performansı ile tamamlar.

Hızlı Şarj Desteği ile Minimum Sürede Pil Dolumu

Mcdodo yassı data kablosu, sahip olduğu hızlı şarj teknolojisi ile cihazlarınızın kısa sürede batarya dolumunu mümkün kılar. Yeni nesil hızlı şarj ayrıcalığı ile cihazınızı dilediğiniz an tam kapasitesi ile kullanabilirsiniz,

Yeni Nesil Şarj Kablosunu Kolayca Bağlayın

Mcdodo yassı data kablosu, Micro USB girişi ve USB-A bağlantı ucu ile cihazlarınıza kolay bir şekilde bağlanır. Kompakt tasarıma sahip bağlantı noktaları, pratik ve hızlı bir şarj ayrıcalığı sunar.

Beklentilerinizi Karşılayan Detaylar 

Micro yassı data şarj kablosu, 1 metre uzunluk ile ideal bir kullanım sağlar. Cihazınızı, şarj olma sırasında bile konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yassı Tasarımı ile Korunan Kablo Ömrü

Mcdodo data şarj kablosu, her iki bağlantı noktasında yer alan koruyucu, yassı yüzey sayesinde kırılma olmadan kullanılabilir. Kablonun eğilmesine önlen olan bu yassı detay, cihaz şarj olurken kullanıldığında bile kabloyu korur. Uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunan bu kullanışlı şarj kablosuna hemen sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: CA0430
  • Ürün: Yassı Data Şarj Kablosu
  • Hızlı Şarj: Var
  • Veri Aktarımı: Evet
  • Çıkış: 2.4 A
  • Bağlantı: Micro USB - USB-A
  • Uzunluk: 1 m

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.