Mcdodo Micro 90 Derece 1.8m 3A Işıklı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İhtiyacınız Olan Her Yerde Hızlı Şarj

Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, 3 Ampere kadar hızlı şarjı destekler. Kabloyu, powerbank veya oto şarj aletlerinde hızlı şarj için tercih edebilir, PC USB voltajına uyumlu cihazları hızlı bir şekilde şarj etmek amacıyla kullanabilirsiniz. L dirsek tip 90 derece tasarıma sahip Mcdodo data şarj kablosu ile oyun oynamak artık çok daha eğlenceli ve çok daha kolay! Telefonu yan çevirdiğinizde L şeklindeki yapısıyla kavramanızı kolaylaştırarak sizi rahatsız etmeden eğlenceli dakikalar vadeder.

Verileri Kolayca Transfer Edin

Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, hızlı şarj özelliğinin yanı sıra veri aktarımı için de uygundur. Mcdodo kablo, cihazınız ile PC arasında bağlantı kurarak fotoğraf, müzik veya başka bir içeriği transfer etmenize yardımcı olur.

1.8 Metre Kablo Uzunluğu ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, 1.8 metre uzunluğundaki kablosuyla şarj etme ve veri aktarımı sırasında kolaylık sağlar. Uzun kablo yapısı sayesinde cihazlarınızı istediğiniz yerde rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Led Işıklı Aydınlatma ile Mekan ve Zaman Tanımaz

Üzerinde led aydınlatma özelliği bulunan Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, efektif bir kullanım imkanı sunar. Bu led özelliği sayesinde cihazınızı kablo ile gece veya karanlık bir ortamda zorlanmadan şarja takabilir, veri aktarımı yapabilirsiniz.

Örgü Halat Kaplamalı Kablo Yapısıyla Üstün Koruma

Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, örgü şeklindeki halat kaplamaya sahiptir. Bu sayede aşınma, bükülme ve kopmalara karşı ekstra bir koruma sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme Yapısı ile Farkı Keşfedin

Alanında öncü bir marka olan Mcdodo, yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla kullanıcıların övgülerini toplar. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Mcdodo micro 90 derece ışıklı data şarj kablosu, uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Türü: Micro Kablo
  • Kablo Uzunluğu: 1.8 Metre
  • Akım: 3A

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Bağlantı Arayüz
Kablo Uzunluğu
1.8m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.