Mcdodo Type-C 1.8m Spiralli Ve Ledli Data Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Uyumluluk

Mcdodo’nun bu modeli MP3, MP4 çalar, Type-C uyumlu tüm cep telefonları ve bilgisayarlar ile kullanılabilir. En hızlı şekilde şarj etmeye ve veri aktarımına imkan tanıyan bu ürün ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Orijinal Tasarım

Mcdodo markasının orijinal tasarımına sahip bu ürün, oyun oynarken rahat kullanım sağlaması açısından spiralli olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede kablo takılı durumdayken hareket etmeniz gerektiği zaman 1.8 m uzunluğa kadar ulaşabilir. Tasarımı sayesinde çantanızda veya cebinizde taşırken karışma gibi durumların önüne geçer.

Yüksek Şarj Desteği

Modelin en sevilen özelliklerinden olan QC 4.0 şarj desteği ve 3A yüksek akım gücü sayesinde kısa sürelerde telefonu tamamen şarj edebilirsiniz. Kalitesi ile kısa sürelerde telefonu şarj ederken telefon bataryasına zarar vermez.

Karanlık Ortamda Rahat Kullanım

Mcdodo şarj kablosu karanlık ortamlarda da rahat kullanılması açısından Ledli olarak üretilir. Böylece ışık olmayan ortamlarda dahi kolayca bulunur. Uç kısmı Ledli olduğu için telefonun şarj giriş yerini bulmayı da kolaylaştırır. Bu sayede şık tasarımı ile dikkat çeker.

Yüksek Kalite Malzemeler

Modelin naylon örgülü sarmal kablosu ve TPE özelliği sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Sarmal kabloları sayesinde elektriği en hızlı şekilde ileterek veri aktarımını ve şarj etmeyi hızlandırır. Dış cephesinde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde kopma sorunlarının önüne geçer.

Mobil Oyunlara Özel Tasarım

Mcdodo markası bu modelinde kullandığı özel tasarımı sayesinde profesyonel oyun zevki sağlar. Hızlı şarj doldurması, şarj giriş tasarımı ve spiralli yapısı sayesinde oyun oynarken rahatsızlık vermez. Şarj dolumu sırasında bile telefonu rahat tutuş imkanı sağlar.

Uzun Süreli Kullanım

Mcdodo Type-C şarj kablosu birçok cihazla uyumlu olduğu için normal şarj aletlerine göre daha fazla kullanılır. Bu nedenle sağlam örgü teknolojisi kullanılarak üretilir. Dayanıklı ve kopmaz yapısı sayesinde uzun yıllar aynı performansı sağlar.

Akıllı Pil ile Telefonunuz Daha Güvenli

Mcdodo şarj kablosu cihazların batarya ömrünü kısaltmaması açısından akıllı pil teknolojisi kullanılarak üretilir. Kararlı akım ve yüksek hızlı şarj sayesinde bir kablodan alınacak en yüksek verimi alabilirsiniz. Özgün tasarımı ile araçlarda, sosyal ortamlarda ve evde rahatlıkla kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Model: Kablo
  • Tip : Type-C
  • Kullanım Tipi : Data ve Şarj Kablosu
  • Boyut : 1.8 metre
  • Güç : 3 A
  • Materyal : Naylon Sarmal Örgü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.