Mcdodo Type-C 1m Led Işıklı Hızlı Şarj Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Type-C Girişli Cihazlar İçin İdeal

Akıllı telefon aksesuarı üretiminin öncü markaları arasında yer alan Mcdodo, Type-C girişli cihazlar için tasarladığı hızlı şarj ve veri kablosu ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Markanın kalite odaklı üretim yaklaşımını başarıyla temsil eden söz konusu kablo iş yaşamının yoğun temposunda size pratiklik kazandırır.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Ürün 1 metre uzunluğu ile gelişmiş kullanıcı deneyiminin kapısını aralar. Optimum kablo uzunluğu sayesinde elektronik cihazlarınız arasında, dilediğiniz her yerde, rahatça bağlantı kurabilir ya da akıllı telefonunuzu kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kopmaz Yapı

Type-C girişe sahip veri kablosu dayanıklı ve kopmaz yapıda üretilmiştir. Örgü kablo teknolojisinin tercih edildiği ürün sağlam yapısı sayesinde sırt çantası, el çantası ya da görece büyük boyutlardaki cüzdanların içinde rahatlıkla taşınabilir. Kablo taşıma sırasında herhangi bir şekilde zarar görmez.

Hızlı Şarj İmkânı

Veri kablosu kullanıcılar ile paylaştığı hızlı şarj imkânıyla dikkat çeker. 2A akım değerinde hızlı şarj özelliği ortaya koyan model gün boyu çevrim içi kalmanıza aracılık eder.

Gelişmiş Veri Aktarımı Desteği

Mcdodo hızlı şarj data kablosunun bir ucunda standart USB-A girişi bulunur. Ürünün Type-C konnektörünü mükemmel şekilde tamamlayan USB-A, Android işletim sisteminin tercih edildiği Type-C girişli akıllı telefonlar ile bilgisayarlar arasında veri aktarımı yapmanız için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Alüminyum Alaşım ve LED Gösterge

Kablonun giriş ve çıkış uçları alüminyum alaşım ile çevrelenerek daha dayanıklı hâle getirilmiştir. Uzun ömürlü kullanım vadeden Mcdodo Type-C veri kablosunun uç kısmı, karanlık ortamlarda kolaylık sağlaması amacıyla, LED ışıklı yapıda üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C (Android)
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • LED ışıklı gösterge: Var
  • Kablo uçlarında kullanılan materyal: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 2A

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.