MiLi HI D71 iData Cable 32 GB Çok Fonksiyonlu 3 ü 1 arada Akıllı Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Tıkla Verilerinizi Yedekleyin

MiLi tarafından geliştirilen çok fonksiyonlu kablo, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıma uygundur. Telefon ve bilgisayar arasında veri aktarımı sağlayan kablo, dosyaları tek tıklamayla Micro SD karta yedeklemenize olanak tanır.

Veri Aktarımı Sırasında Cihazınızı Şarj Edin

USB 3.0 bağlantıya sahip olan model, veri aktarımı sırasında akıllı cep telefonunuzu şarj etme olanağı sunar. Depolama işlemi yaparken cihazınızı bilgisayara senkronize edebilir, dosyalarınıza anında erişebilirsiniz.

Micro SD Kart Desteği

Akıllı kablo özel kart alanı sayesinde verilerinizi depolamanız için fazladan alan sunar. Micro SD kart yuvası bulunan akıllı kabloyu dilediğiniz zaman flash belleğe dönüştürebilirsiniz.

Depolama Alanınızı Genişletin

Akıllı cep telefonu ile çekilen fotoğraf ve videoları anında dosyaya aktaran çok fonksiyonlu kablo, daha fazla depolama alanı sunar. Doğru hafıza kartına dosyalarınızı aktarabilir, telefon hafızasında yer açabilirsiniz.

Kolay Dosya Yönetimi

Kolay dosya yönetimi, favori resim ve videolarınıza anında ulaşmanıza olanak tanır. Verimli bir yapı sunan dosyalama sistemi sayesinde aradığınız her şeyi saniyeler içinde bulabilirsiniz.

İdeal Uzunluk ile Pratik Kullanım

İdeal kablo uzunluğu fazla yer kaplamadan işlem yapmanıza yardımcı olur. 20 cm uzunluğa sahip ürünü her zaman yanınızda taşıyabilir, portatif kullanım avantajından yararlanabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Farklı cihazlara kolaylıkla uyum sağlayan kablo, çok yönlü kullanım avantajı sağlar. Telefon, tablet ve bilgisayarlar arasındaki bağlantıyı güvenli şekilde kurabilirsiniz.

Şık ve Dayanıklı Tasarım Detayları

Şık ve kullanışlı tasarım, son derece dayanıklıdır. Güçlü dış kaplama kırılma, kopma ve yıpranmalara karşı dirençli olduğu için uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 20 cm
  • Bağlantı Kablosu: USB 3.0

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİLİ HI D71 İDATA CABLE 32 GB ÇOK FONKSİYONLU 3 Ü 1 ARADA AKILLI KABLO
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MILI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok