Philips DLC2518G

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Hızlı Şarj Performansı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Philips DLC2518G Micro USB, hızlı ve güvenli şarj desteğine sahiptir. Şarj alanında ultra hızlı performans sergileyen kablo ile cep telefonu ve tablet cihazlarını kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Micro USB Girişli Cihazlara Tam Uyumlu Tasarım

Micro USB girişli Android işletim sistemine sahip cihazlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanmıştır. USB portu kullanım imkânına sahip alanlarda cihazınızı şarj edebilir, kaliteli bağlantı ve senkronizasyon elde edebilirsiniz. Evde, ofiste, arabada ve dışarıda şarj ve bağlantı ihtiyaçlarınızı pratik şekilde karşılayabilirsiniz.

Konforlu Şarj Etme Seansları

1.2 metre kablo uzunluğu geniş kullanım alanı sunarak kullanıcısına konfor sağlar. Şarj işlemi sırasında ideal kablo uzunluğundan faydalanabilir, cihazınızı aralıksız olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fotoğraf ve Videolarınızı Kısa Sürede Aktarın

Hızlı bağlantı için elverişli olan data kablosu, veri aktarımında beklentileri yüksek oranda karşılar. Büyük boyutlu ses, fotoğraf, video ve belge dosyalarını kısa sürede USB portu bulunan cihazlara aktarabilirsiniz. Net ve kesintisiz aktarım sunan kablo, her açıdan avantajlı kullanıma sahiptir.

Altın Sarısı Tasarımı ile Modern Görünüm

Altın sarısı rengi ile beğeni toplayan şarj ve data kablosu, parlak duruşu ile göze hitap eder. Cep telefonu aksesuarları konusunda şıklığa önem verenlerin tercihi ürün, metalik görünümlü kablo uçları ile kullanıldığı cihaza estetik görünüm kazandırır.

Yüksek Kaliteli Örme Yapı

Örme kablo yapısı dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Yüksek yoğunluklu örgü iplerden üretilen kablo, kırılma ve kopma gibi durumları minimuma düşürür. Hassas iç kabloları güvenli şekilde koruya örme yapı, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

TPE Uçlar ile Esnek Kullanım Tarzı

TPE malzemeler ile güçlendirilen kablo uçları, aşınma gibi durumlara dirençli hale getirilmiştir. Bükülmelere ve kırılmalara karşı koruma sağlayan TPE uçlar ile rahat kullanım elde edebilirsiniz.

Aşırı Şarj Akımını Engelleyen Yapı

Sabit şarj akımı, cihazınızın ısınmasını ve bataryasının zarar görmesini engeller. Aşırı şarj akımını engellemek için pil dolumu tamamlandığında gücü kesen kablo, batarya ömrünün güvenli şekilde korunmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Konnektör: Micro USB
  • Uyumlu Cihaz: Android
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m
  • Renk: Gold
  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj ve data aktarımı
  • Dış Yüzey: Örme yapı
  • Bağlantı: USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.