Philips DLC2528F Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Kablo Yapısı ile Özgürlüğü Yaşayın

1.2 metre uzunluğundaki kablosu ile Philips elastik Type-C kablo, size özgür bir kullanım sunar. Uzun kablo avantajıyla cihazlarınızı mesafe sorunu yaşamadan şarja takabilir, dosyalarınızı aktarabilirsiniz.

Hafif Tasarımı Sayesinde Gittiğiniz Her Yerde Sizinle

Hafif ve yer kaplamayan tasarımıyla ön plana çıkan Philips elastik Type-C kabloyu gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. İster iş yerinde ister tatilde isterseniz de partilerde kablonuzu cihazınıza takarak rahatça kullanabilirsiniz.


Type-C Girişli Cihazlarla Mükemmel Performans

Philips elastik Type-C kablo, Type-C girişi tüm cihazlar ile mükemmel bir uyumda çalışır. Kablonun diğer ucu ise USB portuna takılabilir. Bu iki girişi sayesinde cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 

Mobil Cihazları da Düşünür 

Bilgisayar ve telefonlarla mükemmel bir uyum yakalayan Philips elastik Type-C kabloyu, birçok mobil cihazınızla da kullanabilirsiniz. Powerbankler, dijital kameralar, MP3 çalarlar, hoparlörler vb. cihazlar ile bağlantı kuran kablo size eğlenceli bir yolculuğun anahtarını verir. 

Hızlı Şarj Özelliği ile Vakit Kaybına Son 

Philips elastik Type-C kablo, hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olduğu her durumda cihazınızı hızlı bir şekilde şarj ederek vakit kaybetmemenizi sağlar. 

Veri Transferi Yapmak Artık Çok Daha Hız Kazanıyor

Cihazlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj eden Philips elastik Type-C kablo, aynı zamanda veri transferi sırasında gösterdiği hızlı performansıyla da sizi mutlu eder. Cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde bağlantı kurarak içeriklerinizi saniyeler içinde aktarmanıza yardımcı olur.  

Elastik Yassı Yapısıyla Efektif Bir Kullanım

Philips elastik Type-C kablo, elastik bir yapıya sahiptir. Elastik özelliğiyle kopmalara ve bükülmelere karşı daha dayanıklı olan kablo, modern görünümüyle de dikkat çeker.

Philips Kalitesi ile Teknolojinin Keyfini Çıkarın 

Teknoloji dünyasının öncü markalarından biri olan Philips, kaliteli malzeme yapısıyla üstün bir teknoloji sunar. Bu sayede uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Philips
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data Kablosu
  • Yapısı: Yassı Elastik
  • Uzunluk: 1.2 metre
  • Uyumluluk: Type-C

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.