SBS Ladies Aynalı Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kadınlık İle Pratikliği Birleştirin

Ladies Aynalı Micro USB kablo, şarj ve veri aktarımı için kullanışlı aynı zamanda kadınlık ile pratikliği birleştirir. Ladies, aynalı micro kablo dışında kullanışlı bir ayna ile donatılmıştır. Küçük günlük işleriniz sırasında bile her zaman mükemmel görünmenin ne kadar kolay olduğunu gösterir.

Makyajınız Tüm Gün Canlı Kalsın

Kablo geri sarma sistemi ile kablonuzda oluşabilecek düğüm ve karışıklık önlenecektir. Kablo kırışıklık önleme koruması sayesinde, bu kablonun bütünlüğünü riske atmadan en küçük alanlarda bile kullanabilirsiniz. Küçük aynası sayesinde makyajınız tüm gün canlı kalacaktır.

Özellikler

  • Veri, fotoğraf ve video aktarımı
  • Micro USB girişli tüm cihazları şarj edebilme özelliği
  • 1 metre kablo uzunluğu
  • TPU kablo kapağı
  • Karışmayan kaplama

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Karışmayan Kaplama
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.