Swiss Charger SCC-10011 Lightning Spiral Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iOS Cihazlarını Şarj Edin

Kullanışlı yapısı ile dikkat çeken şarj kablosu, iOS işletim sistemine sahip elektronik cihazlarda kullanıma uygundur. Lightning konnektörüne sahip cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi ürünleri, spiral kablo ile şarj edebilirsiniz.

Üstün Performans Özellik

Yüksek performansa sahip model, 2.4 A kapasitesine sahip güç akımı sayesinde cihazınızı kısa sürede şarj eder. böylelikle batarya doldurma işlemlerini pratik şekilde yapabilir, üstün performansa kavuşabilirsiniz.

Veri Aktarımını Kısa Sürede Tamamlayın

Şarj işleminin yanı sıra, veri aktarımı için de elverişli olan kablo, USB girişi bulunan tüm cihazlar ile bir arada kullanılabilir. Cihazınızdaki ses, görüntü ve dosya formatındaki tüm verileri saniyeler içinde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Esnek Yapılı Spiral Kablo Yapısı

Şık tasarımı ile bir adım öne çıkan model, spiral kablo yapısına sahiptir. Esnek kabloyu dilediğiniz ölçüde uzatabilir, konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

İdeal Kablo Uzunluğu ile Konforlu Kullanım

Özel tasarımı ile ayrıcalıklı bir deneyim sunan Swiss Charger spiral şarj kablosu, ideal uzunluğu sayesinde son derece konforludur. Cihazınız şarjdayken bile 1,5 metre uzunluğundaki kablo sayesinde görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Yapı

 Son teknoloji ile geliştirilen şarj ve data kablosu, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Aynı zamanda kaliteli malzemelerden üretilen kablo, kırılma ve kopmalara karşı dirençlidir.

Korumalı Yapıya Sahip Kablo Uçları

Yüksek kaliteli kablo uçları, özel kaplamaları sayesinde dış etkenlere karşı sağlam duruş sergiler. Bükülme ve kırılmalara karşı koruma altına alınan uçlar, güçlü manyetik yapıları sayesinde elektronik cihazlara pratik şekilde sabitlenir.

Dengeli Akım Fonksiyonu ile Güvenli Şarj

Gelişmiş şarj teknolojisi ile üretilen şarj ve data kablosu, güç akımını dengeli şekilde cihazlara iletir. Batarya tamamen dolduğunda akımı otomatik olarak durduran kablo, güvenli şarj için idealdir.

Teknik Özellikler

  • Model: SCC-10011
  • Kablo Yapısı: Spiral
  • Güç: 2.4A
  • Kablo Uzunluğu: 1.5 m
  • Kullanım Amacı: Şarj ve Data Aktarımı
  • Kablo Ucu: Lightning

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC10011
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
LİGHTNİNG
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok