Swiss Charger SCC-10031 Lightning Şarj ve Data Kablosu 3m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Desteği ile Tam Performans

Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu ile cep telefonu, tablet ve elektronik cihazlarınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj desteğine sahip kablo sayesinde herhangi bir kesintiye uğramadan yüksek performansta cihaz kullanımına devam edebilirsiniz.

Hem Şarj Hem Data Kablosu

Yalnızca bir şarj kablosu olmayan Swiss Charger SCC 10031 ile her türlü ses, görüntü ve belge aktarım işlemlerinizi de hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Verilerinizi farklı cihazlara aktarabilir, güvenli bir biçimde saklayabilirsiniz. Şarj için ayrı, veri aktarımı için ayrı kablo ihtiyacına bu şekilde son verebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme, Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu 3 m ile cihazlarınızı yıllar boyunca hızlı bir şekilde şarj edebilir, data aktarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 50 bin bükülmeye dayanıklı katmanlı özel koruyucu kablo, size uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Ekstra Uzun, Ekstra Konfor

3 metre uzunluğa sahip Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu ile cihazınızı şarj etmek için uygun priz bulma mecburiyeti tarihe karışır. Veri aktarım işlemlerini de yine ürünün ekstra uzun yapısı sayesinde konforunuzdan ödün vermeden gerçekleştirebilirsiniz.

Her Mekanda Kolay Kullanım

Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu 3 m ile cihazınızı şarj etmek ya da veri aktarımı gerçekleştirmek için özel bir mekana ihtiyacınız yoktur. Gün içinde dilediğiniz zaman, evde, arabada, ofiste, dışarıda rahatlıkla kullanabilir, şarj ve veri aktarımı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hızlı Şarj Desteği: Var
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data aktarımı
  • Bağlantı Tipi: iOS
  • Kablo Uzunluğu: 3 Metre
  • Şarj Akımı: 1.5 A
  • 50.000 Kez Bükülmeye Dayanıklı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
3m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.