Swiss Charger SCC-10041 Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Kablosu

Telefonunuzu en kısa sürede şarj etmeyi sağlar. Böylelikle 2A hızlı şarj sayesinde işlerinize, görüşmelerinize ve müzik keyfinize ara vermenize gerek kalmaz. Ayrıca, kablonun özellikleri sebebiyle hızlı şarj sırasında oluşabilecek kısa devre ve aşırı ısınma sorununun engellenmesi sağlanır.

Özel iPhone Bağlantı Ucu

Özel bağlantı ucu, iPhone marka cihazlarınızın rahatlıkla şarj edilebilmesi için tasarlanır. Ayrıca aynı kabloyu kullanarak data aktarımını da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tak Çalıştır Avantajı

Şarj kablosunu alır almaz hemen kullanmaya başlarsınız. Tak çalıştır avantajıyla ekstra bir kuruluma ihtiyaç duyulmaz.

Alüminyum Konnektörler ile Güvenli Kullanım

Alüminyum konnektörler son yıllarda en çok tercih edilenler arasında yer alır. Alüminyum diğer kablolama malzemelerine göre daha hafiftir. Korozyona dayanıklı olması sayesinde güvenli bir kullanım imkanı sunar.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Şarj kablosunun uzunluğu 1 m olarak üretilir. Bu sayede cihazınız şarj olurken telefon görüşmelerine ve mesajlaşmaya  ara vermeden devam edebilirsiniz.

Kolay Data Aktarımı

Şarj kablosunu data aktarımı yapmak için kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki verileri bilgisayarınıza kısa sürede aktarabilirsiniz. Böylelikle kolay data aktarımı sayesinde verilerinizi güvende tutmuş olursunuz.

Özel Tasarım

Siyah kablo üzerine kırmızı detaylarla tasarlanan kablo sayesinde özel bir ürüne sahip olursunuz. Böylece şarj kablonuzla tarzınızı gösterebilirsiniz.

Hem Şarj Hem de Data Aktarımı

iOS şarj kablosu, uyumlu cihazlar arasında hem data aktarımı sağlar hem de şarj etme özelliği bulunur. Tek bir kablo ile hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Kabloyu çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hızlı Şarj Özelliği:  2A
  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Bağlantı: Alüminyum konnektör
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: iPhone Marka Tüm Cihazlar
  • Data Kablosu Özelliği: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.