Tronsmart LAC10 Üçü Bir Arada Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MFI Sertifikalı Dayanıklı Şık Ergonomik

Tronsmart'ın üç fonksiyonlu şarj kablosu ile akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca Apple tarafında MFI sertifikalıdır.

Hızlı Veri Aktarımı ve Hızlı Şarj Desteği

2.4A lightning ve Micro USB çıkışı sağlarken aynı kablo 3.0A type-c çıkışı da desteklemektedir. Veri aktarımında ise 480 Mbps transfer hızını desteklediğinden verilerinizi kusursuz ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Geniş Uyumluluk

Birçok akıllı cihaz ile çok rahat olarak kullanabilirsiniz Type-C, Micro USB ve Lightning iPhone kablosu olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Veri Aktarım Hızı:480 Mbps
  • Çıkış Gücü: 2.4A Lightning ve Micro USB, 3.0A Type-C
  • Uzunluk: 1.2 m
  • Sertifika: Apple MFI

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning - Micro USB - Type C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.