Tsmart MFi Lisanslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü ve Uyumlu Tasarımıyla Yüksek Performans

Tsmart MFI Lisanslı Lightning şarj ve data Kablosu, iPod, iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu olarak kullanılır. Herhangi bir veri ve hız kaybı olmadan zahmetsizce veri transferi ve şarj işlemi yapmanızı mümkün kılan ürün, orijinal Apple lisansına sahiptir. Böylelikle ürünü kullanırken asla endişe duymanıza gerek kalmaz.


MFI: Made for iPod, iPhone, iPad/iPod, iPhone, iPad için Tasarlandı

Made for iPod, iPhone, iPad cümlesinin kısaltması olan MFI, data kablosunun Apple cihazlarıyla uyumlu şekilde kullanılabileceğini ifade eder. Apple MFI yönetim çipi ve orijinal Apple lightning konnektör ucu ile donatılan ürün, MFI standartlarına uygun kabloları sayesinde eşsiz bir performans sergiler. Apple ürünlerini hızlı şekilde şarj edebilen model, gereksinimlerinizi karşılar. Aynı zamanda lightning ucu, asla aşınmaya uğrayarak sonrasında cihazınızı şarj etmeme gibi bir sorunla sizi karşı karşıya bırakmaz.


Renkli Tasarım

Gray, rose, silver ve gold renk seçenekleriyle dikkat çekici bir tasarıma sahip olan kablo, Apple cihazlarınızla sorunsuz şekilde çalışır. Apple cihazlarıyla aynı renklerde tasarlanan ürün, uyumlu bir görünüm sergilediği gibi, kabloların renkli olması, başka kablolarla karışmasını da önler. Böylelikle kalabalık bir ortamda ya da ofiste tereddütte düşmeden kablonuzu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.


Uzun Ömürlü Kullanım

MFI Lisanslı Lightning şarj ve data Kablosu, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi vadeder. Model, yüksek performansının yanı sıra dayanıklılığıyla da kullanıcılardan tam not alır.

Özellikler

  • Marka: Tsmart
  • Model: MFI lisanslı lightning kablo
  • Kullanım tipi: Şarj ve data kablosu
  • Renkler: Gray, Rose, Silver, Gold
  • Uzunluk: 1 metre
  • Uyumluluk: Lightning konnektör özellikli tüm iPhone, iPad ve iPod cihazlarıyla %100 uyumludur.
  • MFI lisansı veren kuruluş: Apple

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.