Tsmart MFi Lisanslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü ve Uyumlu Tasarımıyla Yüksek Performans

Tsmart MFI Lisanslı Lightning şarj ve data Kablosu, iPod, iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu olarak kullanılır. Herhangi bir veri ve hız kaybı olmadan zahmetsizce veri transferi ve şarj işlemi yapmanızı mümkün kılan ürün, orijinal Apple lisansına sahiptir. Böylelikle ürünü kullanırken asla endişe duymanıza gerek kalmaz.


MFI: Made for iPod, iPhone, iPad/iPod, iPhone, iPad için Tasarlandı

Made for iPod, iPhone, iPad cümlesinin kısaltması olan MFI, data kablosunun Apple cihazlarıyla uyumlu şekilde kullanılabileceğini ifade eder. Apple MFI yönetim çipi ve orijinal Apple lightning konnektör ucu ile donatılan ürün, MFI standartlarına uygun kabloları sayesinde eşsiz bir performans sergiler. Apple ürünlerini hızlı şekilde şarj edebilen model, gereksinimlerinizi karşılar. Aynı zamanda lightning ucu, asla aşınmaya uğrayarak sonrasında cihazınızı şarj etmeme gibi bir sorunla sizi karşı karşıya bırakmaz.


Renkli Tasarım

Gray, rose, silver ve gold renk seçenekleriyle dikkat çekici bir tasarıma sahip olan kablo, Apple cihazlarınızla sorunsuz şekilde çalışır. Apple cihazlarıyla aynı renklerde tasarlanan ürün, uyumlu bir görünüm sergilediği gibi, kabloların renkli olması, başka kablolarla karışmasını da önler. Böylelikle kalabalık bir ortamda ya da ofiste tereddütte düşmeden kablonuzu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.


Uzun Ömürlü Kullanım

MFI Lisanslı Lightning şarj ve data Kablosu, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi vadeder. Model, yüksek performansının yanı sıra dayanıklılığıyla da kullanıcılardan tam not alır.

Özellikler

  • Marka: Tsmart
  • Model: MFI lisanslı lightning kablo
  • Kullanım tipi: Şarj ve data kablosu
  • Renkler: Gray, Rose, Silver, Gold
  • Uzunluk: 1 metre
  • Uyumluluk: Lightning konnektör özellikli tüm iPhone, iPad ve iPod cihazlarıyla %100 uyumludur.
  • MFI lisansı veren kuruluş: Apple

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MFI LİSANSLI LİGHTNİNG ŞARJ VE DATA KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
MFİ LİSANSLI LİGHTNİNG
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
VAR
Renk
GÜL RENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok