Ugreen USB 3.0 USB to USB Data Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Kullanım

Ugreen USB 3.0 USB to USB data kablosu; yalnızca taşınabilir hard disk, notebook soğutucu, DVD oynatıcı, web kamera gibi cihazlarınız ile veri aktarımı yapmanıza olanak sağlar. Normalden daha hızlı veri aktarım hızına sahip USB 3.0 ile 5 Gbps'e kadar varan veri aktarım hızlarına ulaşabilirsiniz.Ugreen USB 3.0 USB to USB Data Kablosu, bilgisayardan bilgisayara veri aktarımında kullanılmaz.


Saniyeler İçerisinde Aktarın

Herhangi bir sürücüye ihtiyaç duymayan USB 3.0 kabloyu, anında kullanmaya başlayabilir, HD filmlerinizi, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Özellikler

  • Arayüz: USB 3.0
  • Veri Aktarım Hızı: 5 Gbps
  • Kablo Boyu: 2 Metre
  • Model Kodu: 10371

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.