Ugreen Mini USB Data ve Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kalite ve Sağlamlık

Ugreen mini USB data ve şarj kablosu ile G Pro, PS3, Xbox One ve dijital kamera gibi cihazlarınızı şarj edebilir veya veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

Korozyona Karşı Altın Uçlu Konnektör Tasarımı

Altın uçlu konnektörleri, korozyona karşı koruma sağlarken veri iletimini de en hızlı şekilde sağlar. Aynı zamanda bükülmelere karşı dayanıklılığı sayesinde kırılma gibi durumların önüne geçer.

Hızlı ve Stabil

Çoklu koruması sayesinde parazite karşı iyi koruma sağlar. Bu sayede 480 Mbps'e kadar veri aktarımını destekleyerek büyük dosyaları birkaç saniye içinde aktarabilmenizi sağlar.

Özellikler

  • Arayüz: USB 2.0
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.