Ugreen Örgülü Type-C to Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj İmkanı

Ugreen örgülü Type-C lightning iPhone hızlı şarj kablosu, iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda örgülü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve rahat kullanım imkanı sunar.

MFI Lisans Desteği

MFI lisanslı olarak üretilen Ugreen  şarj kablosunu, Apple cihazları ile herhangi bir uyumsuzluk sorunu yaşamadan, uyarı almadan kullanabilirsiniz.

Çoklu Uyumluluk

480 Mbps’e kadar veri aktarım hızını destekleyen şarj kablosunu; PD 18W, 30W, 45W, 61W, 65W veya 87W olan USB-C şarj adaptörünüzle ve PD özellikli powerbank ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Malzeme: Örgülü Kevlar
  • Çıkış: 3.0 A
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps
  • Sertifika: Apple MFI

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.