Ldnio A-2313C Lightning 18W Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


18W Güç Akımı ile Yüksek Performans

Kullanışlı yapısı ile öne çıkan şarj cihazı, lightning konnektörüne sahip cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi elektronik aletleri şarj etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek performans sergileyen ürün, 18W güç akımı sayesinde cihazınızın bataryasını kısa sürede tam dolu seviyeye ulaştırır.


Portatif Kullanım Kolaylığı

Güçlü performansı ile beklentileri karşılayan ürün hızlı şarj teknolojisine sahiptir. Kompakt tasarıma sahip şarj cihazını gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir, yüksek konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenli Şarj İçin İdeal

Yüksek iletkenliğe ve ısı dağılımı verimliliğine sahip şarj cihazı, güvenli kullanım için elverişlidir. Dengeli akım sayesinde aşırı ısınmanın önüne geçerek uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Turbo Mod ile Maksimum Hızlı Şarj

Turbo güç motoru özellikle seyahatlerde ve araba yolculuklarında hızlı şarj deneyimi sunar. İki farklı USB girişine sahip cihazı turbo modunda kullanarak cep telefonu ve tablet gibi ürünleri son derece hızlı şekilde şarj edebilirsiniz.

Cihazınıza Özgü Şarj Akımı

Şarj akımını kontrol eden ürün, sızıntı ve kısa devre gibi olumsuz durumların önüne geçer. Cihazınızı tanımlayarak uygun akım değerini otomatik olarak sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme Yapısı

Yüksek kaliteli materyallerden imal edilen şarj cihazı, alüminyum ve bakır levha sistemine sahiptir. Son derece dayanıklı bir yapı sunan şarj cihazı, aşınma ve yıpranmalara karşı direnç gösterir.

1 Metre Kablo ile Rahat Kullanım Avantajı 

Şarj cihazı ile bir arada sunulan kablo, ideal uzunluğu sayesinde kullanıcısına konfor sağlar. 100 cm uzunluğundaki kablo ile şarj sırasında cihazınızı kullanmaya devam edebilir, rahat kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Elektromanyetik Uyumluluk Sertifikaları

Uluslararası elektronik cihazların uyumluluğu çerçevesinde tasarlanan şarj cihazı, CE ve FCC sertifikalarına sahiptir. Güvenli şarj teknolojisi ile donatılan ürünü elektronik cihazlarınız için tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • USB Girişi: İki adet
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj
  • Adaptör Gücü: 18W
  • Kablo Uzunluğu: 1 metre
  • Konnektör: Lightning
  • CE ve FCC Sertifikası: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.