Taks 5TS01LB TS01 1.5A Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Performanslı Şarj ve Veri Aktarımı

Taks TS01 seyahat şarj aleti, 1.5A değerindeki güç aktarımı ile akıllı cihazınızı güvenli ve hızlı şekilde şarj eder. Böylece 7.5W enerji kapasitesine sahip USB çıkışı ile tablet, bilgisayar ve televizyon cihazları ile bağlantı ve veri aktarımı işlemlerini pratik şekilde yapabilirsiniz.


İdeal Kablo Boyu ile Hareket Özgürlüğü

Akıllı cihazınızı şarj ederken hareket özgürlüğü sunan şarj cihazı, 100 cm uzunluğundaki kablo boyu ile kullanıcısına rahatlık sağlar. Cihaz şarj olurken yeterli kablo uzunluğu sayesinde konfor elde edebilirsiniz.


Akım Koruma Özelliği ile Güvenli Şarj

Son teknoloji ile geliştirilen Taks şarj cihazı, akım koruma devrelerine sahiptir. Güvenli şarj özelliği, cihazınızı yüksek akımdan koruyarak uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.


Cihazınızı Maksimum Hızda Şarj Edin

Mobil kullanım için elverişli olan şarj cihazınızı evde, iş yerinde ve seyahatte konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Akıllı cihazınızı verimli şekilde şarj edebilir, hızlı şarj özelliği sayesinde vakit kaybetmeden tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Akıllı Çip Teknolojisi

Akıllı çip donanımına sahip olan Taks TS01 seyahat şarj cihazı, tüm mobil aygıtlar ile uyumludur. Akıllı çip teknolojisi cihazınızı hızlı şekilde tanıyarak maksimum performans ile şarj işlemine başlar.


Portatif Kullanım Kolaylığı

Kompakt tasarıma sahip ürün, portatif kullanım sırasında kullanıcısına kolaylık sağlar. Esnek kullanım imkânı sunan cihazı çanta ve kıyafet cebinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Çıkarılabilen bağlantı kablosunu adaptörden ayrı şekilde saklayabilirsiniz.


Dayanıklı Yapı Sayesinde Uzun Ömürlü Kullanım

Dayanıklı materyallerden imal edilen şarj cihazı, dış etkenlere karşı iç mekanizmasını güvenli şekilde korur. Sağlam yapılı kablo uzun ömürlü kullanım için oldukça elverişlidir.


Şık Tasarımı ile Keyifli Kullanım

Şık ve estetik görünümü ile ön plana çıkan Taks TS01 şarj cihazı, beyaz renkli tasarıma sahiptir. Uyumlu boyutları ile oldukça keyifli kullanım sunan ürün ile akıllı cihazlarınızın batarya ömrünü koruyabilir, son derece etkili şekilde şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Akıllı çip farklı cihazlar ile uyumludur
  • 100 cm kablo boyu ile konforlu kullanım
  • Akım koruma teknolojisi sayesinde güvenli şarj işlemi
  • Kompakt ve şık tasarım
  • 1.5A enerji çıkışı
  • 7.5W enerji kapasitesi
  • Maksimum hız ile şarj etme özelliği

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.