Ldnio A-4405 LED Işıklı Type-C Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dokunmatik Kontrol Anahtarı

Üzerinde geniş LED aydınlatmalı bir dokunmatik panel bulunur ve bu panele dokunarak cihazı açıp kapatabilirsiniz.

Ayarlanabilir LED Aydınlatma

Dokunmatik kontrol paneline kısa süreli basılı tutulduğunda açma işlemi gerçekleşirken uzun süreli basılı tuttuğunuzda ışık seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Akım Koruma Özelliği

Çalıştığı süre boyunca voltaj ayarını stabilize edebilir ve şebekeden kaynaklı voltaj değişimlerinden etkilenmediği için cihazlarınızın zarar görmesini önler.

4 Port ile Çoklu Şarj Avantajı

4 adet USB girişe sahiptir ve bu sayede aynı anda 4 cihazı şarj etmek için kullanabilirsiniz. Type-C uyumlu akıllı telefon, Bluetooth hoparlör, kamera, 5V tabletler, MP3/MP4 çalar gibi cihazları kolay ve hızlı bir şekilde şarj edebilir.

Işık Hafızası ile Pratik Kullanım

İstediğiniz doğrultusuna ayarlayabileceğiniz 6500K parlaklığındaki ışığı siz bir kez ayarladığınızda açılıp kapansa bile siz tekrar ayarlayana kadar aynı ışık oranını sağlamaya devam eder.

Kısa Sürede Şarj Edebilme Teknolojisi

Akıllı çipi ile telefonunuzu tanımlar ve kısa sürede şarj imkanı sunar. Yüksek hızda şarj esnasında akımı sabitler ve aynı hızda şarjı tamamlar. Bu sayede cihazınızın pil ömrü zarar görmeden kısa süreli şarj imkanından yararlanabilirsiniz.

Sahip Olduğu Güvenlik Önlemleri

Üst düzey entegre fiş, güvenli elektrik beslemesi ile aşırı gerilim, kısa devre, aşırı şarj ve yük gibi sorunları önlemeye yararken dış malzemesi alev geciktirici özelliktedir. Böylece tüm cihazlarınızı aynı anda şarj edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Minimal Tasarım ile Taşıma Kolaylığı

Seyahatlerde ve her yerde yanınızda taşımaya uygun ergonomik yapısı ve katlanabilen fişi sayesinde fazla yer kaplamadığı için çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: A4405
  • Tip: 4 USB Portlu Şarj Cihazı
  • Kablo Bağlantısı: Type-C
  • Giriş: 100-240 V / 0.8A
  • Çıkış:5V/ 4A
  • Güç anahtarı: Dokunmatik
  • Uyumluluk: Evrensel
  • Akım Koruma: Var
  • Renk: Beyaz
  • Ağırlık: 89 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.