Armes Intouch 2600 mAh Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Intouch Güçlü Powerbank

Powerbank 2600mAH mobil şarj cihazı sayesinde şarjınız bitmez ve seyahat ya da açık hava etkinliklerinde uyumlu tüm cihazlarını şarj eder. Akıllı telefon, akıllı saat, kamera, lamba, radyo, müzik çalar ve daha fazlasının enerjisini yenileyen bu powerbank, Intouch kalitesi ile sunulur.

Tüm Cihazlara Uyum Sağlayan Güç Bankası

Bu güçlü powerbank ile telefonunuzu her yerde hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Mikro USB bağlantısı olan tüm telefonlar için uygundur, ancak bir iPhone kablosu kullanıyorsanız dönüştürücü sayesinde iPhone'unuzu da şarj edebilirsiniz.

Kompakt ve Taşınabilir

Oldukça hafif ve küçük boyutlara sahip olan powerbank, çantada veya cepte rahatlıkla taşınabilir. Acil durumlarda rahatlıkla yararlanabileceğiniz powerbank kısa süreli şarjda telefonunuzu veya başka bir cihazı ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar şarj edebilir

Şarj Kablosu ve Pratik Kullanım

Herhangi bir telefonun şarj adaptörü ile şebeke elektriğinden şarj edebileceğiniz powerbank, USB özellikli prizlerle de direkt olarak şarj edilebilir. Aksesuar halkası olan powerbank’i her zaman yanınızda taşımak için anahtarlığınıza ya da çantanıza takabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INTOUCH 2600 MAH POWERBANK
Renk
MAVİ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok