Ldnio A-4403C 30W Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Özelliği İle Avantajlı Kullanım

Hızlı şarj özelliği ile cep telefonu ve tabletinizi 30 dakikada doldurur. Görüşmelerinize, ödevlerinize ve müzik keyfine devam etmenizi sağlar. Kısa sürede cihazlarınızı şarj edebildiği için elektrik tasarruflu olarak çalışır.

Bakır Ve Nikel Kaplı Fiş

Bakır ve nikel kaplı fiş sayesinde iletkenliği artırılmıştır. Hızlı şarj sırasında bataryaya zarar vermeden işlem yapılması için özel olarak üretilir.

Çoklu Koruma İle Güvenli Kullanım

Aşırı ısınma, aşırı akım ve voltajı önleyebilmek amacıyla çoklu koruma ile üretilir. Bu sayede cihazı güvenle kullanabilirsiniz.

Isıya Dayanıklı PC Malzeme

Şarj edilirken fazla ısınan cihazlar tehlikeli durumların oluşmasına sebep olur. Bunu önleyebilmek için özel malzemelerle üretilir.

Elektromanyetik Alan Koruması

Ldnio hızlı şarj cihazı elektromanyetik alan korumasına sahiptir. Sağlığınıza zararlı olmadığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Her Yerde Kullanılabilen Avantajlı Şarj

Şarj aletinizi her yerde kullanabilirsiniz. Küçük tasarımı ile gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Çanta veya cebinizde taşıyabileceğiniz boyutlarda üretilir. Taşınabilir cihazınızı kullanmak için sadece elektrik olması yeterlidir.

Tüm Ülkelerle Uyumlu

Farklı ülkelerdeki prizlerle uyumlu olarak çalışır. İş seyahatlerinizde telefon ve tabletinizi şarj etmenizi kolaylaştırır.

Kompakt Özel Tasarım

3 cm*6,5 cm ölçülerinde kompakt tasarımı ile pratik bir kullanım için üretilir. Evde veya seyahatlerinizde ailedeki herkesin kullanabileceği bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Kullanılan Cihazlar: Tüm Android ve iOS telefon ve tabletler
  • Güç: 30 W
  • Giriş: AC100-240V, 50/60Hz, Maksimum 800mA
  • Çıkış TYPE C: 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A
  • Hızlı Şarj Özelliği: Var
  • Yüksek Sıcaklık Direnci: Var
  • Düşmeye Dayanıklı Yapı: Var
  • Çoklu Koruma: Var
  • Paket içindekiler: Şarj cihazı, veri kablosu, kullanım kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.