Swiss Charger PB-10000 Slim 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.11.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hayatla Bağlantım Kopmasın Diyenlere

Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank 10000 mAh, her zaman her yerde hayatla bağlantıda kalmak isteyen, akıllı cihazım olmadan yapamam diyen kullanıcılara özel olarak tasarlandı. Tüm tablet ve akıllı cihazlarla tam uyum gösteren powerbank, sizi asla yarı yola bırakmaz.

Aynı Anda Hem Telefonunuz Hem de Tabletinizi Şarj Edin

Tek seferde 2 farklı cihazı şarj edebilme özelliğine sahip olan Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank 10000 mAh çift usb çıkışlıdır. Böylece aynı anda hem sizin hem de arkadaşınızın cihazı şarj olur. Ayrıca şarj alanı sadece akıllı telefonla sınırlı olmayan powerbank, telefon ile tableti kolaylıkla aynı anda şarj eder.

Kolaylıkla Şarj Edilebilir Batarya

Şarj edilebilir li-polimer batarya ile Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank, dilediğiniz yerde kullanılabilir. İhtiyaç dahilinde defalarca şarj edilebilir.

En Küçük Tasarım

Swiss Charger Slim powerbank, dünyadaki en küçük 10000 mAh powerbank olmasıyla dikkat çeker. Yanınızda kolaylıkla yük olmadan taşıyabileceğiniz bu powerbank, üstün performansı ve işlevi ile tüm beklentilerinizi karşılar.

Mikro USB Şarj Girişi

Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank 10000 mAh mikro USB şarj girişi ile kolaylıkla uyumlu şarj cihazları ile de şarj edilme imkanına sahiptir.

Cihazınız En Hızlı Şekilde Şarj Olsun

Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank cihazınızı sizi bekletmeden en hızlı şekilde şarj eder. Aynı zamanda cihazlarınız şarj olurken kullanılabilir ve işlerinizi aynı hızda yapmaya devam edebilirsiniz.

Şık Tasarımı ile Her Daim Yanınızda

Oldukça kaliteli ve ince bir tasarıma sahip olan Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank cihazlarınızın yanında gayet şık durur.

Kaliteli Dokuma Yüzey

Swiss Charger PB-10000 Slim powerbank 10000 mAh siyah ve beyaz renk seçenekleri ile zevkinize en uygun olan ürünü seçebilir  ve dokuma yüzeyi ile şıklığınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Özellikler

Pil Gücü: 10000 mAh
Şarj Durumu Göstergesi : Yok
USB Çıkışı : 2 Adet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.