Swiss Charger SCC-30010 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taşınabilir Şarj Cihazı

Evde, ofiste, okulda ve dışarıda; ihtiyaç duyduğunuz her yerde elektronik cihazlarınızı şarj edebilir ve işlerinizi, aksatmadan sürdürebilirsiniz. Powerbank ayrıcalığıyla her an akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarınızı, her zaman dolu batarya ile kullanabilirsiniz.

Yüksek Şarj Gücü Kapasitesi

10.000 mAh şarj gücü sayesinde elektronik cihazların enerji ihtiyacını hızlı ve verimli şekilde sağlar.

Hızlı Şarj Teknolojisi

2.1A enerji değeri ile hızlı şarj teknolojisine sahiptir, bu sayede minimum sürede yüksek batarya doldurma performansını ortaya koyar. Kullanıma ara vermeden cihazların şarj olmasını mümkün kılar.

Dayanıklı Powerbank Bataryası

Powerbank donanımında yer alan lityum-polimer pil, dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Bu sayede powerbank, ihtiyaç duyduğunuz her an tam kapasitesi ile sizlere eşlik eder.

Şarj Göstergesi ile Dolum Takibi

Powerbankın üzerinde bulunan dijital LED ekran, şarj durumunu yansıtır ve pil durumunu, hızlı ve kolay şekilde kontrol etmeyi mümkün kılar.

Kapsamlı Uyumluluk ile Çoklu Kullanım

USB-Type C ve mikro USB girişi bulunan tüm cihazlar ile tamamen uyumludur. Akıllı telefon, MP3 çalar, dijital fotoğraf makinesi ve çok daha fazlası için hızlı ve taşınabilir şarj özelliği sunar.

Modern ve İşlevsel Tasarım

Taşınabilir şarj cihazı, formu ve kullanımı itibarıyla üstün ayrıcalıklar vadeder. Ergonomik ve modern tasarımıyla kolaylıkla çanta içinde taşınabilir. USB giriş panelleri, kablonun deforme olmaması için dizayn edilmiş yeriyle ideal ve güvenli kullanım olanakları sunar.

Powerbank Batarya Dolumu

Artırılmış güce sahip birinci sınıf kalitesi ile powerbank bataryası, etkileyici bir hızda ve verimlilikte şarj olarak cihazlarınız için minimum sürede hazır olmayı başarır.

Genel Özellikler

  • Model: SCC-30010
  • Ürün Tipi: Taşınabilir Şarj Cihazı/Powerbank
  • Şarj Gücü: 10000 mAh
  • Batarya Türü: Lityum Polimer
  • Güç Değeri: 2.1A
  • Hızlı Şarj: Var
  • Şarj Göstergesi: Dijital LED Ekran
  • Şarj Kaynağı: USB
  • Uyumluluk: Mikro USB/Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.