Swiss Charger SCC-30012 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İsveç Teknolojisi ile Tasarlanan SwissCharger

Görünümünden çalışma prensibine kadar tamamen İsveç tasarımı olan powerbank; cep telefonlarınızdan taşınabilir bilgisayarlarınıza kadar, tüm şarj edilebilir cihazlarınızı pratik ve kablosuz şarj etme imkânı sunar.

Tüm Akıllı Cihazlara Uyumlu Bağlantı Seçenekleri

Mikro USB ve Type-C çıkışı ile Type-C girişi olan powerbank, tüm cihazlarınızla uyumludur. Dilediğiniz yerde ve ihtiyaç duyduğunuz zaman başka bir kablo veya cihaza gerek olmadan tüm akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Aynı Anda İki Cihazı Şarj Edebilme Avantajı

Yüksek kapasitesi ve bağlantı seçenekleri sayesinde aynı anda tabletinizi ve cep telefonunuzu şarj ederek zamandan tasarruf edebilir, her biri için farklı cihazlar taşımak zorunda kalmazsınız.

Pil Durumunu Takip Etmenizi Sağlayan LED Ekran

USB ve diğer bağlantı seçeneklerinin bulunduğu cihazın üst kısmında bir LED ekran yer alır. Bu ekran sayesinde powerbankin ne kadar şarj olduğunu ve ne kadar şarjının kaldığını yüzdelik olarak takip edebilir, şarjınızın her zaman dolu olduğundan emin olabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği

18W Power Delivery teknolojisine sahip powerbank, USB bağlantı üzerinden “Volt” ayarını yapılandırarak hızlı şarj imkânı sunar. Bu sayede saatlerce beklemek zorunda kalmadan powerbankin tam dolmasını sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Alüminyum Dış Yüzey

Uzun ömürlü kullanım sağlayan alüminyum ile donatılmış powerbanki yıllarca yıpranmadan kullanabilir, avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Ergonomik ve Hafif Tasarım

Sadece 15 cm boyuta ve 235 gr ağırlığa sahip cihaz, cep telefonu ebatlarına göre tasarlanmıştır. Seyahatlerin olmazsa olmazı powerbanki minimal tasarımı sayesinde çantanızda ve cebinizde rahatça taşıyarak tek hareketle kullanmaya başlayabilirsiniz.

10.000 mAh Yüksek Pil Kapasitesi

10.000 mAh li-polimer bataryaya sahip powerbank, tam doluyken cep telefonlarınızı ortalama 4 kez ve tabletlerinizi 2 kez tamamen şarj edebilecek kapasiteye sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Şarj Kaynağı: USB
  • Giriş Akımı: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Pil Kapasitesi: 10000 mAh
  • LED Ekran: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.