Trust Primo Ultra İnce Süper Hızlı Şarj Özellikli Taşınabilir Şarj Cihazı 5000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İdeal Pil Kapasitesine Sahip Yedek Güç Ünitesi

5.000 mAh pil kapasitesine sahip olmasının yanı sıra mobil telefonlar ve tabletler ile uyumludur. Avantaj sağlayan bu kapasite sayesinde aniden şarjı tükenen telefonunuzu ve tabletinizi saatlerce kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı Anda İki Cihazı Şarj Etme Avantajı

USB-C ve USB-A olmak üzere iki farklı çıkış birimi sayesinde aynı anda iki mobil cihazı şarj etme avantajı sunar. Bu özellik sayesinde şarjı tükenen cihazlarınızı vakit kaybetmeden şarj edebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Şarj Etme Kapasitesi

Akıllı telefonlar için ortalama 1.75 kez şarj etme olanağı sunmasının yanı sıra tam dolu batarya ile tabletleri de 0,5 kez şarj edebilir. Bu sayede akıllı telefonlar 23 saat, tabletler ise 6 saat ekstra kullanım süresi kazanır. 

Hızlı Şarj Fonksiyonu ile Zaman Tasarrufu

3 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilmesinin yanı sıra uyumlu mobil cihazları da hızlı şarj eder. Bu sayede hem zamandan tasarruf edersiniz hem de şarjı biten mobil cihazlarınızı kısa süre içinde yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Akıllı Telefonlar için Ekstra Hızlı Şarj Fonksiyonu

15 W çıkış gücüne sahip USB-C ve 12 W çıkış gücüne sahip USB-A sayesinde akıllı telefonunuzu 4 kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz. Bu sayede şarjı tamamen tükenen telefonunuzu dakikalar içinde yeniden kullanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan LED Gösterge

Powerbank üzerinde yer alan LED gösterge sayesinde cihazın batarya doluluk oranını takip edebilir, şarj süresi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu da, acil durumlara boş bir powerbank ile yakalanma ihtimalini ortadan kaldırır.

Güvenli ve Uzun Ömürlü Kullanım

Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunmasının yanı sıra kısa devre ve ani akım değişikliklerine karşı korumalı olması ile hem sizin için hem de mobil cihazlarınız için güvenli bir kullanım sağlar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Minimal Tasarım

120 gram ağırlığı ve ortalama bir akıllı telefon büyüklüğündeki boyutları ile her yere çantanızda götürebileceğiniz Trust Primo, ultra ince tasarımı ile zarif bir görünüm sunar. Sade tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile tarzınızı yansıtmanıza da olanak tanır.

Teknik Özellikler

 • Kapasite: 5.000 mAh
 • Pil Tipi: Lityum Polimer
 • Çıkış Sayısı: 3
 • Şarj Etme Gücü: 15 W
 • Çıkış Akımı: 2,4 A
 • Çıkış Birimi: 2 USB-A, USB-C
 • Giriş Birimi: Micro USB, USB-C
 • Dolum Süresi: 3 saat
 • Boyutlar: 10x69x130 mm
 • Ağırlık: 130 gr
 • LED Gösterge: Var
 • Doluluk Göstergesi: Var
 • Hızlı Şarj Olma: Var
 • Hızlı Şarj Etme: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.