Xiaomi Redmi 10000 mAh Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Powerbank Cihazda Xiaomi Redmi Gücü Optimum Seviyede

Orijinal Xiaomi kalitesi ile kullanıcılara sunulan Redmi Powerbank 10000 mAh kapasitesi ile güç verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Telefonunuzun günlük yoğun kullanımını güç optimizasyonu ile destekler, kesintisiz kullanım kolaylığı sunar.

Çift USB Girişi ile Geniş Model Uyumluluğu

Xiaomi Redmi Powerbank mikro USB ve type-C USB tipinde iki girişe sahiptir. Çift USB giriş ve çıkışı ile farklı modellerdeki cihazlara kolaylıkla uyum gösterir. Her iki bağlantı noktası farklı cihazların şarjı için aynı anda kullanılabilir.

Xiaomi Powerbank 10000 mAh Hızlı Şarj Özelliği

Xiaomi Redmi 10000 mAh hızlı şarj özelliği ile elektronik cihazların en kısa sürede %100 güç seviyesine çıkmasını sağlar. 5V 2.1A güç girişi ile uyumlu tüm cihazlar için benzer performansı mümkün kılar.

Xiaomi Powerbank Yüksek Yoğunluklu Lİ-Polimer Piller

Yüksek yoğunluğa sahip Lityum Polimer piller sayesinde akıllı telefon, tablet ve dijital fotoğraf makinesi gibi yüksek enerji gerektiren cihazlara güç desteği yaratır.

Xiaomi Redmi ile Şarj Seviyesi Kontrol Altında

Xiaomi Redmi taşınabilir şarj cihazı üzerindeki gösterge, bağlı cihazın şarj durumunu kontrol etmenize yardım eder. Powerbank üzerindeki şarj göstergesi ile cihazınızın enerji verimliliğini her an ölçebilir ve şarj sürenizi belirleyebilirsiniz.

Hafif ve Yer Kaplamayan Boyutlarıyla Redmi Powerbank Her Yerde

15 cm. uzunluğu ve 1.5 cm. yüksekliği ile Redmi Powerbank ince ve zarif görünüme sahiptir. Çanta ve cüzdan gibi aksesuarlara sığacak boyutları ve 400 gram ağırlığı ile hızlı şarj cihazınızı her yere kolaylıkla ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • ABS malzemeden üretilmiştir.
  • Taşınabilir güç bankasıdır.
  • Li-Polimer pil kullanılmaktadır.
  • 10000 mAh güç kapasitesine sahiptir.
  • Bağlantı tipi mikro USB-C’dir.
  • Çift USB çıkış arabirimine sahiptir.
  • Kullanım kılavuzu mevcuttur.
  • Garanti belgesi mevcuttur.
  • Giriş tipi 5V 2.1A’dır.
  • Ürün boyutları (U x G x Y): 15.05 cm. x 7.36 cm. x 1.51 cm.

Teknik Özellikler

Pil & Güç Yönetimi
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.