Xiaomi Redmi Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 20000 mAh 18W

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Her Cihaza Uyumlu 20.000 mAh Yüksek Kapasite

Dört telefonu tamamen şarj etmek için yeterli kapasiteyi barındıran Xiaomi Redmi taşınabilir şarj cihazı, çoğu telefon ve dijital cihazla uyumludur.

İki Yönlü 18W Hızlı Şarj Özelliği

20.000 mAh Redmi hızlı şarj cihazı, her biri maksimum 18W çıkışa sahip iki USB-A çıkış bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca, her biri maksimum girişe sahip bir USB-C ve bir mikro USB bağlantı noktası olmak üzere iki giriş bağlantı noktasına sahiptir.

Çift USB-A çıkışı

20.000 mAh Redmi hızlı şarj cihazı, tek başına kullanıldığında her biri maksimum 18W güce sahip iki USB-A çıkış bağlantı noktasına sahiptir. İki bağlantı noktasının birleşik çıkışı; 5,1 V/3,6 A'ya ulaşabilir. Böylece hem telefonları hem de tabletleri şarj etmek için kullanılabilir.

Lityum İyon Polimer Pil

Yüksek yoğunluklu lityum iyon polimer pile sahip olan Redmi taşınabilir şarj cihazı; telefonlar, tabletler ve dijital kameralar gibi cihazlarda uzun süreli ve güvenilir pil ömrü sağlar. Böylece nerede olursanız olun, ofiste veya hareket halindeyken cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli IC Çipi

Ek koruma ve gelişmiş güvenlikli direnç özelliği sayesinde aşırı şarja, aşırı deşarja, aşırı ısınmaya, kısa devrelere ve diğer arızalara kolayca dayanabilir.

Özellikler

  • Ürün Model Numarası: PB200LZM
  • Pil Türü: Lityum-iyon polimer pil
  • Pil Gücü: 74 Wh/3.7 V/20.000 mAh
  • Değerlendirilmiş Kapasite: 12.000 mAh (5,1 V/3,6 A)
  • Giriş Portları: Mikro-USB/USB-C
  • Çıkış Portları: 2 × USB-A

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.