Piranha 9918 Smart Wrist Band Akıllı Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik ve Şık Tasarım 

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı son derece konforlu bir kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca şık bir tasarımlı olup, kullanım süresi boyunca herhangi bir görüntü bozukluğuna neden olmaz. Böylelikle şık görüntünüzden ödün vermek durumunda kalmazsınız.

Sağlam Yapı 

Üretiminde kullanılan tüm malzemeler son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanım gerçekleştirdiğiniz süre boyunca herhangi bir darbe alması durumunda bozulma etkilerine karşı direnç gösterir. Bu da sizlere yeni bir akıllı bileklik alma gereksinimi duymadan uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

Bluetooth Desteği 

Bluetooth teknolojisi ile bağlantı sağlamaktadır. Bu nedenle bağlantı sağlamak istediğiniz cihazınızın Bluetooth özelliğini aktif etmenizin ardından kısa bir süre içerisinde bağlantı gerçekleşir ve direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gerçek HR sensör
  • Nabız ölçer
  • Kan oksijen seviyesi ölçümü
  • Uyku izleme
  • Aktivite kalori ölçümü
  • Mesaj bildirim
  • Titreşim
  • Arama bildirimleri ve mesajlar cihaz ekranında görüntülenmektedir. Uygulama üzerinden bildirimlerin aktif edilmesi gerekmektedir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.