Polosmart Pssw08 Hyper-g Akilli Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nabız Ölçme

      Nabız ölçme işlemi hem saat hem uygulama üzerinden başlatılabilir.Saat üzerinden başlatmak için S1 butonuna basabilirsiniz.1 dakikalık analiz sonunda ekranda nabız değerlerini medikal seviyede olmadan görüntüleyebilirsiniz.Telefon üzerinden ise ister tekli analiz, isterseniz de devamlı analiz yapabilirsiniz.Devamlı analiz sürecinde (MIN. / MAX. / ORT.) nabız değerlerini ekranda görebilirsiniz.Bu sekmeye “ TODAY” menüsü içerisinde “HEART RATE” üzerinden ulaşabilirsiniz

Bluetooth Bağlantı

    Akıllı saatinizi telefonunuz ile bağlamak için, telefonunuza indirmeniz gereken uygulama “DayBand” adlı uygulamadır.Uygulama aşağıdaki QR kodları herhangi bir QR kod okuyucu sayesinde veya marketinize ismini yazarak kolayca indirebilirsiniz.Uygulamayı indirdikten sonra kullanacak kişin bazı bilgileri doldurması gerekmektedir.Bu sayede ölçümleri daha yakın yapacaktır.Bilgileri doldurduktan, sizi “add a new device” yazılı ekran karşılayacaktır. Bu ekrana 1 kez dokunun.Yakındaki cihazları aramaya başlar.Kısa bir süre sonunda ekranda bağlanmaya hazır cihazları göreceksiniz.Birden fazla aynı akıllı saat bulunuyor ise ortamda, yapılması gereken işlem cihazın MAD kodunun kontrol edilmesidir. Function menüsünde“About” ‘da bulabilirsiniz. Saat ekranında yazan son 4 MAC kodunu, telefonunuzda bulup bağlan deyiniz.Eşlenmiş cihazı kaldırmak için, uygulama ayarlarına giriş yapın ve burada “Unpair” ‘a dokunmanız yeterli olacak.

Çoklu Antreman Modu

Koşu, bisiklet, ip atlama, badminton, pinpon ve tenis.Bu modlar sayesinde ortalama kalp atış hızınızı ve kalori miktarını ölçebilirsiniz.Antreman moduna girmek için için S2 butonuna basın.Antreman modunun içerisinde koşu, bisiklet, ip atlama, badminton ve tenis bulunmaktadır.Antremanlar arasında gezmek için S3 butonunu kullanabilirsinizBu antremanlardan birini seçmek için S2 butonuna basın.Antremanın içerisine girdiğiniz anda nabızınızı ölçmeye ve yaktığınız kalori miktarını hesaplamaya başlar.Antremanı sonlandırmak ve çıkmak için S4 butonuna basmanız yeterlidir.

Salla ve Fotoğraf Çek

Uygulama içerisinden, “shake to take picture” bölümüne girin.Kamera ve galeri erişimine izin vermeniz gerekmektedir.Saat bileğinizde iken fotoğraf çekmesi için sallamanız yeterlidir.Fotoğraf telefonunuzun galerisine kaydedilecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART PSSW08 HYPER-G AKILLI SAAT
Üretim Yeri
Çin
Ekran Boyutu (inç)
BELİRTİLMEMİŞ
Gps
BELİRTİLMEMİŞ
Telefon Görüşmesi
BELİRTİLMEMİŞ
Kalp Atış Hızı Sensörü
VAR
Hız Ölçer
BELİRTİLMEMİŞ
Adım Sayar
BELİRTİLMEMİŞ
Batarya Ömrü
BELİRTİLMEMİŞ
Suya Dayanıklılık
IP67
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok