TCL MoveTime MT42 Family Akıllı Çocuk Saati

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

4G Hızında Görüntülü Görüşme

4G desteği ve dahili kamerası sayesinde 4G görüntülü görüşme olanağı sunar. Ayrıca çocuğunuz hareket halindeyken sesli mesaj veya metin mesajı gönderebilir, farklı şekillerde iletişime geçebilirsiniz.

Eş Zamanlı Konum Bildirimi ve İzleme

Sahip olduğu GPS desteği sayesinde konum paylaşım ve izleme geçmişi fonksiyonları bulunur.Bu sayede çocuğunuz dışarıdayken konumunu eş zamanlı olarak takip edebilir, evden dışarı çıktığında uyarı alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Geniş Ekran

1.54 inç geniş ekranı ile çocuğunuzun saat kullanımını kolaylaştırırken 4G görüntülü görüşme ve selfie çekme sırasında da avantaj sağlar. Bu geniş ekran sayesinde çocuğunuz ile eğlenceli fotoğraflar paylaşabilir, ihtiyaç duyduğunda sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Dahili Kamera

2 MP çözünürlüğe sahip olan kamera, hem görüntülü görüşme hem de fotoğraflar çekme sırasında hem size hem de çocuğunuza avantaj sağlar. Dahili 4 GB hafızaya sahip olan akıllı saat, pek çok selfie ve videoyu depolayabilir.

1 Haftaya Varan Pil Ömrü

850 mAh pil kapasitesine sahip olması sebebiyle tam dolu şarj ile uzun süre kesintisiz kullanım vadeder. Tam dolu batarya ile 1 haftaya kadar bekleme, 2 güne kadar kesintisiz çalışma avantajı sunar. Şarjı bittiğinde ise mikro USB kablo ile zahmetsizce yeniden şarj edebilirsiniz.

Su Geçirmez Özel Tasarım

IP65 koruma koduna sahip olan uzun ömürlü bir kullanım sunan Alcatel akıllı saat, ani saç dökülmelerinin yanı sıra, tozdan da etkilenmeyecek şekilde tasarlanır.

Çocuklara Özel Sosyal Platform

Bluetooth bağlantı desteği bulunan akıllı saat sayesinde çocuğunuz yakın mesafedeki diğer akıllı saat kullanan çocukları görebilir ve onlar ile yeni arkadaşlıklar edinebilir.

Çıkartma ve Filtreli Selfie Ayrıcalığı

Eşsiz çıkartmalar ve eğlenceli filtreler yer aldığı akıllı saat sayesinde çocuğunuz eğlenceli fotoğraflar çekebilir, kaydettiği fotoğraf ve videoları sizinle paylaşabilir veya kendi arşivini oluşturabilir.

Teknik Özellikler

 • Ekran Boyutu: 1.54 inç
 • Uyumlu İşletim Sistemi: Android
 • Kamera Çözünürlüğü: 2 MP
 • Dahili Hafıza: 4GB
 • Pil Kapasitesi: 850mAh
 • Şarj Ömrü: Maks. 7 Gün
 • Şarj Süresi: 2 Saat
 • Bağlantı Kablosu: Mikro USB 2.0
 • Bluetooth: Var
 • GPS: Var
 • Sesli Görüşme: Var
 • Su Geçirmezlik: Var
 • Titreşim: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.