Apple Watch Series 6 GPS 40mm

4,7

Apple Watch Series 6 GPS 40mm

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Apple Watch ile Teknoloji Bileğinizde

Apple Watch serisinin en yeni ve en teknolojik üyelerinden biriyle tanışın: Apple Watch Series 6 GPS 40mm. Bu yeni nesil akıllı saat, sahip olduğu teknolojilerle son derece göz kamaştırıcı. Yeni Apple Watch Series 6 (GPS 40 mm), her hareketinizi takip eder ve sizi yönlendirir. Yapılacak işlerinizi azaltan bu ürün, sağlığınızla ilgili verilere tek tıkla ulaşabilmenizi sağlar. Gün içerisinde her an aktif, her an bağlantıda kalabilmenize olanak tanıyan Apple Watch Series 6, kandaki oksijen seviyenizden EKG bilgilerinize kadar her detayı derinlemesine inceler. Sahip olduğu sensörlerle bunu gerçekleştiren ürün, teknik özellikleriyle de kullanımını kolaylaştırır.

Tüm Sağlığınız Bileğinizde

Apple Watch Seri 6 akıllı saat, sahip olduğu sensörler ve çeşitli aygıtlarla sağlığınızla ilgili önemli verilere ulaşabilmenizi sağlar. Ulaştığı her bir veriyle ilgili sizi bilgilendiren akıllı saatiniz, anormal durumlardan anında haberdar olabilmenize yardımcı olur. Kanda Oksijen uygulaması, çığır açan yeni bir sensörle çalışır. Bu sensör, kandaki oksijen seviyenizi sürekli takip eder. Oksijen seviyenizin anormal seyretmesi durumunda akıllı saat sizi bilgilendirir. Böylece gerekli önlemi daha erken bir şekilde alabilirsiniz.
Elektrokardiyografi çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Apple Watch Series 6 akıllı saatiniz, dilediğiniz her an ve dilediğiniz her yerden EKG çekebilmenizi sağlar. Bunu EKG uygulamasıyla gerçekleştiren ürün, kalp sağlığınızı yakından takip edebilmenize yardımcı olur. Üründe yer alan uyku uygulaması ise güne daha zinde başlamanız için tüm gece çalışır. Uyku hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizi takip eden uygulama, güne daha sağlıklı başlayabilmenize ve gün boyu daha enerjik kalabilmenize olanak tanır.

Antrenmanlarda da Sizinle

Apple Watch Series 6, sağlığınızla ilgili önemli verileri antrenmanlarınız sırasında da özenle takip eder. Yalnızca sağlık bilgilerinizi değil, antrenman bilgilerinizi de Apple Watch ile rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız hareketleri Apple Watch akıllı saat ile görebilir, favori antrenmanlarınız sırasında ne kadar enerji harcadığınızın bilgisine ulaşabilirsiniz.
Apple Watch, Favori antrenmanlarınızı doğru bir şekilde ölçerken su altındaki hareketlerinizi de takip eder. Havuzda veya denizdeki hareketlerinizi görebilen Apple Watch, yüzmenin yanı sıra koşu, yürüyüş, fitness, yoga, dans, bisiklet sürme de dahil olmak üzere çok farklı antrenman türlerinde hareketlerinizi ölçebilir.
Apple Watch Series 6 GPS 40mm akıllı saat, Hep Açık Retina ekran özelliğine sahiptir. Bu ekranda fitness ölçümlerinizi saati uyandırmayla uğraşmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Antrenmanınıza dair tüm bilgileri bu hep açık ekran ile güvenle takip edebilir; hedeflerinize ulaşma derecenizi görüntüleyebilirsiniz.

Her An Bağlantıda Kalın

Apple Watch Series 6 GPS akıllı saat, sahip olduğu teknik özellikler sayesinde her an ve her yerde bağlantıda kalmanıza, önemli bildirimlere dilediğiniz her dakika ulaşabilmenize olanak tanır. Böylece bulunduğunuz her konumda kontrol sizin elinizde kalır. Apple Watch, iPhone’unuzla mükemmel bir uyumluluk gösterir. iPhone’unuza kolayca bağlanan ve böylece kullanıma hazır hâle gelen Watch, gelen aramalara cevap verebilmenizi, müsait olmadığınız zaman bu aramayı reddedebilmenizi sağlar. Dilerseniz iletişim kurmaya çalışan kişiye kısa mesaj gönderebilir, onu daha sonra arayacağınızı mesajınızda belirtebilirsiniz.
Diğer tüm Apple cihazlarınızda olduğu gibi Apple Watch’unuzda da Siri’den faydalanabilirsiniz. “Hey Siri!” komutu ile kişisel asistanınız devreye girer ve talebinizi yerine getirir. Dilerseniz ondan herhangi bir kişiyi aramasını isteyebilir, dilerseniz mesaj göndermesini söyleyebilir ve dilerseniz de herhangi bir uygulamayı başlatmasını talep edebilirsiniz. Apple Watch akıllı saatinize müziği başlatmasını söylediğinizde en sevdiğiniz şarkı hemen başlatılır. Dilerseniz bu şarkıyı “AirPods”larınız ile de dinleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Retina Ekran

Apple Watch Seri 6’nın hep açık retine ekranı, açık alanlarda ve bileğiniz aşağı konumdayken normalden 2.5 kat daha parlak görünür. Böylece saatinize ihtiyaç duyduğunuzda onu uyandırmanıza gerek kalmaz. Kişiselleştirilebilir kadranlar ile de saatinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Kadran paylaşımı ile aileniz ve sevdiklerinizle, hoşunuza giden kadranları paylaşabilirsiniz. İnternete, App Store üzerinde gördüğünüz tüm kadranları diğer bağlantılarınıza tek tıkla ulaştırabilir; zevklerinizden onların da ilham almasını sağlayabilirsiniz.
Acil SOS, ivmeölçer, optik kalp sensörü, jiroskop, gelişmiş hoparlör, 32 GB kapasite, yeni nesil çip ve diğer tüm teknik özellikleriyle Apple Watch Series 6 GPS 40mm akıllı saat, ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi bileklerinize taşır.Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WATCH SERIES 6 40MM
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
32GB
Bellek (ram) Kapasitesi
1 GB
Bluetooth Versiyon
V5.0
İşletim Sistemi
WATCHOS 7
Ekran Boyutu (inç)
1.78 INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
368X448 PIXELS
Ekran Panel Tipi
OLED RETINA EKRAN
İvme Ölçer
VAR
Jiroskop
VAR
Pil Kapasitesi (mah)
DİĞER
Bekleme Süresi (saat)
DİĞER
Aktif Kullanım Süresi (saat)
18 SAAT
Şarj Süresi
DİĞER
Suya Dayanıklılık
DİĞER
Hoparlör
VAR
Mikrofon
VAR
Ağırlık (gr)
31-40 GR
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
MG283TU/A
Marka
APPLE

Ürün Değerlendirmeleri

4,7
18 kere puanlandı
Toplam 18 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla