Casio GBA-800 G-Squad Adımsayar Kol Saati

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Günlük Hedefinizi Belirleyin

GBA-800UC, G-SHOCK G-SQUAD spor serisine eklenen, son modeller arasında yer almaktadır. GBA-800’ün zarif tasarımı ve pastel renk tonları, hem günlük kıyafetlerle hem de spor kıyafetlerle kombinasyon olanaklarını en üst düzeye çıkarır. Uygulamayı kullanarak, beş egzersiz için yoğunluk seviyesiyle adım sayısı kayıtlarını tutabilir, yaktığınız kalori miktarını hesaplayabilir, günlük adım hedefi belirleyebilir, sayaç kombinasyonları oluşturup bunları saate gönderebilir, kronometreden alınan ölçüm verilerini depolayabilir, verileri görüntüleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sağlık ve Fitness Desteği

Bluetooth özelliği ile, G-SHOCK Connected uygulamasına bağlanarak antrenmanlarınızı geliştirecek çeşitli işlevlere erişim olanağı sağlar. Günlük sağlık ve fitness desteği işlevleri arasında, adım sayınızı takip eden bir 3 eksenli ivmeölçer, beş sayaçla 20 adede kadar sayaç kombinasyonu oluşturmanızı sağlayan bir çoklu sayaç, 200 adede kadar etap kaydedebilecek kapasiteye sahip bellek ve daha birçok işlev bulunmaktadır. 

Daha Etkili ve Keyifli

Tüm bu özellikler sayesinde antrenmanlarınızı planlayıp kayda geçirebilir, böylece egzersizi daha etkili ve keyifli hale getirebilirsiniz. Diğer özellikler arasında uygulama tabanlı, otomatik zaman ayarı düzeltmesi ve aydınlatmanın sınırlı olduğu alanlarda egzersiz yapmayı kolaylaştıran Otomatik LED Işık bulunur. Kordonun iç kısmında, gövdeye bağlandığı yerde bulunan arka kanatlar, kaymayı önleyen yeni kordon halkası şekli ve kordonun sıkılığını daha iyi ayarlamak için sayısı artırılan kordon delikleri rahatlığınıza katkıda bulunan faktörlerdir. Kısacası G-SHOCK G-SQUAD koleksiyonu, yetenekli sporculardan oluşan elit takımlar için, ideal saatler sunar.

Özellikler

  • 200 metreye kadar su geçirmez
  • Çift LED ışık
  • Mobile Link (Bluetooth® kullanarak kablosuz bağlantı)
  • Adım sayma
  • Güç Tasarrufu
  • 1/100 saniye hassasiyetli kronometre
  • Geri sayım sayacı
  • Garanti: Ürünler Casio Türkiye Yetkili Distribütörü Ersa Saat Garantisi Kapsamındadır.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dili
Türkçe
Boyut & Ağırlık
Genişlik
48mm
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0