Garmin Venu Sq Music Akıllı Saat

4,8
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Renkli Ekran

Parlak renkli ekran özellikli Venu Sq - Music GPS'li akıllı saati, fitness özellikleri ile birlikte sağlık takibini günlük stil ve cihazdaki müzik hafızasıyla birleştirerek hareket etmeye devam etmeniz için size ilham verir.

Yaşam Tarzına Ayaka Uydurur

Her kıyafete ve günün her anına uygun şık bir tasarıma sahip olan bu saat, isteğe bağlı olarak her zaman açık modda tutabileceğiniz parlak renkli bir ekrana sahiptir, böylece her şeyi daha hızlı görebilirsiniz. Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3'ten hafif alüminyum çerçeveye ve rahat silikon kordona kadar, bu akıllı saat yaşam tarzınıza ayak uydurmak için üretildi.

Pulse Ox Sensörü

Gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görerek, aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilirsiniz. Pulse Ox sensörü, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini göstermek için gün boyunca ve siz uyurken kan oksijen satürasyonunuzu ölçer. Gününüz sakin, dengeli veya stresli mi? Rahatlama hatırlatıcıları, kendinizi stresli hissettiğinizde kısa bir nefes alma aktivitesi yapmanızı bile isteyecektir.

Uyku Aşamaları Gösterimi

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatma olarak kaydedebilir hatta aktiviteleriniz sırasında ne kadar ter kaybettiğinize göre ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefi bile oluşturabilirsiniz. Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görebilirsiniz. Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın yanı sıra Pulse Ox ve solunum verilerinizin de dökümüyle nasıl uyuduğunuza dair tam bir resim elde edebilirsiniz.

Kalp Atışı Takibi

Saat, kalp atış hızınızı sürekli olarak örnekler ve siz dinlenirken kalp atış hızınızın çok yüksek veya çok düşük olması durumunda sizi uyarır. Ayrıca su altındakilerde dahil aktiviteleriniz sırasında ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur. Rahatlamak veya odaklanmak istediğinizde, bir nefes egzersizi aktivitesine başlayabilirsiniz ve saatiniz, nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için stresinizi ve solunumunuzu takip eder.

Egzersiz Takibi

Bırakın saatiniz sizin yerinize plan yapsın. Önceden yüklenmiş kardiyo, kuvvet, yoga ve pilates antrenmanları ile tek yapmanız gereken egzersiz yapmak. Ücretsiz olarak daha fazla egzersiz programı indirmek için Garmin Connect uygulamasını kullanabilirsiniz. Yürüyüş, koşu, bisiklet, havuzda yüzme, golf ve daha fazlası dahil olmak üzere 20'den fazla önceden yüklenmiş GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyebilirsiniz.

Kişisel Koşu Koçunuz Bileğinizde

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz kişisel koşu koçunuz bileğinizde. Garmin Connect'te kendi antrenmanlarınızı oluşturabilir ve bunları saatinize indirebilirsiniz. Venu Sq adımları, yoğunluk dakikalarını, yakılan kalorileri ve daha fazlasını izler.

Akıllı Telefonunuzla Eşleştirin

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde doğrudan saatinizden e-postalar, metinler ve uyarılar alabilirsiniz. Hatta bir Android ™ telefonunuz varsa, metinlere bile yanıt verebilirsiniz. Spotify®, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık kullanın (ayrı olarak satılır).
Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, canlı konumunuz kişilerinize manuel olarak veya - dış mekan aktiviteleri sırasında – dahili olay algılama ile otomatik olarak gönderilebilir.

Özellikler

  • Android
  • Renkli Ekran
  • Kalp Atışı Takibi
  • Pulse Ox Sensörü
  • Egzersiz Takibi
  • Uyku Aşamaları Gösterimi


Teknik Özellikler

Boyut & Ağırlık
Genişlik
37mm
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
1.3 inç
Yorumlar
Ortalama Puan
4,8 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
4,5