iPhone XS 64 GB Yenilenmiş İyi

İyi
Henüz yorum yok Yorum Yaz

iPhone XS 64 GB Yenilenmiş İyi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Dev Ekranlara Hoş Geldiniz

Bugüne kadarki en büyük iPhone ekranı dahil iki farklı boyutta Super Retina. Daha da hızlı Face ID. Bir akıllı telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çip ve çığır açan çift kamera sistemi. iPhone’da sevdiğiniz her şey şimdi iPhone XS’te. Üstelik çok daha ileri bir seviyede.

 

Süper Retina

iPhone XS’in özel OLED ekranları endüstrideki en yüksek renk doğruluğuna, HDR teknolojisine ve gerçek tonda siyahlara sahip ve iPhone XS Max’te şimdiye kadar geliştirdiğimiz en büyük iPhone ekranıyla tanışacaksınız.

 

Sıra Dışı Materyaller

Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en sağlam cam. Atomik düzeyde işlemler sonucu elde edilen yeni ve muhteşem altın rengi görünüm. Hassaslıkla işlenmiş cerrahi sınıf paslanmaz çelik şeritler. Suya ve toza dayanıklılıkta yeni bir aşama.

 

Daha Gelişmiş Face ID

Parola olarak yüzünüzü kullandığınızda güvende olmak kolay hale geliyor. iPhone’unuzun kilidini açmak, uygulama ve hesaplarınıza giriş yapmak için bir bakışınız yetiyor ve daha birçok şey için. Üstelik, Face ID şimdiye kadar bir akıllı telefonda kullanılan en güvenli yüz doğrulama teknolojisi. Ayrıca şimdi çok daha hızlı.

 

Akıllı A12 Bionic Çip

Yeni nesil Neural Engine teknolojimize sahip, bir akıllı telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çiple tanışın. Benzersiz bir artırılmış gerçeklik deneyimi, Derinlik Denetimi ile muhteşem portreler ve yaptığınız her şeyde müthiş bir hız ve akıcılık sunuyor.

 

Çığır Açan Çift Kamera Sistemi

Dünyanın en sevilen kamerası fotoğrafta yine bir çığır açıyor. ISP ve Neural Engine ile birlikte çalışan inovatif bir sensör, eşi benzeri görülmemiş anlar yaratmanıza yardımcı oluyor.

 

En Yüksek Kapasiteli iPhone

Phone XS, yüksek indirme hızları elde etmeniz için 4G LTE Advanced bağlantısı sunuyor ve 512 GB’a varan depolama alanı, onu şimdiye kadarki en yüksek kapasiteli iPhone haline getiriyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
İPHONE XS 64GB ÇOK İYİ
İşletim Sistemi
IOS 12
Üretim Yeri
ÇİN
Dahili Hafıza
64GB
Ekran Boyutu (inç)
5.8INC
Ana Renk
ALTIN
Ekran Teknolojisi
SUPER RETINA HD EKRAN
Orıjınal Renk
ALTIN
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
2436X1125PIXELS
Ön Kamera (mp)
7MP
Arka Kamera (mp)
12 MP (DUAL) + 12 MP
4.5guyumu
VAR
İşlemci
A12 BIONIC
İşlemci Hızı (hz)
YOK
Nfc
VAR
Autofocus
VAR
Ağırlık (gr)
177GR
Bluetooth Versiyon
V5.0
Garanti Süresi
1 YIL
Pil Kapasitesi (mah)
2658 MAH
Renk
ALTIN
Part Number
YOK
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
İKİNCİ EL TELEFON
Yenileme Firması
MOBILFON
Marka
APPLE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok