Bernardo BRND-039 Sapphire Elektrikli Mutfak Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Bernardo BRND-039 Sapphire Elektrikli Mutfak Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sapphire Çay Makinesi

1.7 Litre paslanmaz çelik su ısıtıcı ve 0,7 Litre paslanmaz çelik demlik özelliklerine sahiptir. Otomatik kapanma ve sıcak tutma özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi vardır. Gösterge ışıklı açma/kapama anahtarı, gizli rezistans, çıkarılabilir ve yıkanabilir çay süzgeci özellikleri arasındadır

Sapphire Türk Kahvesi Makinesi

5 fincan Türk kahve kapasitesi ve 400 ml su kapasitesi mevcuttur. Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi sayesinde oldukça güvenlidir. Paslanmaz çelik gövde, paslanmaz çelik gizli rezistans, kablosuz kullanım ve 360° dönebilme özelliklerine sahiptir.

Sapphire Pro Tost Makinesi

6 adet tost yapabilme imkanı sunar. Çıkarıp takılabilir Plaka sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir. Cooltouch ısıya dayanıklı paslanmaz çelik gövde, 180° açılabilen üst gövde özelliğine sahiptir. Yapışmaz kolay temizlenebilir döküm pişirme yüzeyi, ısıya dayanıklı ergonomik tutma sapı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi, kilitleme sistemi, termostat ve ikaz ışığı mevcuttur. Dik konumda muhafaza edilebilir.

Bernardo Sapphire Multi Blender Set

5 fonksiyon bir arada (el blender, doğrayıcı, çırpıcı, rendeleme ve dilimleme) ayarlanabilir hız kademesi ve turbo fonksiyonu mevcuttur. 1.5 L geniş doğrayıcı haznesi, 800 ml karıştırma haznesi sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik metal blender ayağı, paslanmaz çelik çiftli çırpma aparatı uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olur. Emniyet sistemi ve sessiz çalışma özelliği vardır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BERNARDO SAPPHİRE PRO 4LÜ ÇEYİZ SETİ
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
ROZE ALTIN
Ana Renk
ROZE ALTIN
Renk
ROZE ALTIN
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BERNARDO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok