Arzum AR1092 Mano Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

ARZUM Mano Blender Seti AR1092 İle

Mutfaklarda ihtiyaç duyacağınız kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Her türlü yemekleriniz ve tatlılarınız için kullanabileceğiz el blender seti ile yemek ve tatlılarınızı daha çeşitli hale getirebilmeniz mümkün hale geliyor. Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısı, blender setini daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlıyor. Kolay bir kullanış şekline sahip olan blender setini rahat bir şekilde mutfaklarınızda yemek veya tatlı yaparken doğrayıcı, çırpıcı ve el blenderi fonksiyonlarını kullanarak daha çeşitli yemekler, daha lezzetli tatlılar hazırlayabilmenize yardımcı oluyor.

Çoklu Fonksiyonları

Çoklu Kullanım İşlevi Her Türlü Kolaylığı Sağlıyor Blender setinin içinde el blenderi, çırpıcı ve doğrayıcı yer alıyor. Bu sayede her türlü mutfak işleriniz için kolay bir şekilde kullanıma sahip oluyor. Doğrayıcı sayesinde kuru yemişlerinizi, meyvelerinizi ve sebzelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde doğrayabiliyorsunuz. Çırpıcı sayesinde tatlı hazırlarken karışımlarınızı çabuk bir şekilde çırpıp hazır hale getirebiliyorsunuz. Bıçağı çelik malzemeden üretildiği için her türlü katı yiyeceği kolay bir şekilde doğrayabiliyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ARZUM AR1092 MANO BLENDER SETİ
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Kaynağı
ELEKTRİK
Turbo Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Hazne Malzemesi
PLASTİK
Materyal
PLASTİK
Marka
ARZUM
Güç (w)
1200 W
Bıçak Sayısı
2
Ağırlık (gr)
YOK
Fonksiyonlar
BLENDER
Hazne Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Çırpıcı
BELİRTİLMEMİŞ
Hız Kademesi
3
Bıçak Özelliği
PASLANMAZ ÇELİK
Doğrayıcı Hazne
800 ML
Garanti Süresi
3 YIL
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ARZUM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok