CVS DN 1290 Sharp Series Dynamic Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Kullanım Sunan Blender Seti

DN 1290 blender seti; doğrama, çırpma, öğütme, yoğurma ve parçalama gibi kullanım fonksiyonlarının yanı sıra rendeleme ve dilimleme özellikleriyle de fark yaratır. Tüm bu işlevler için ürün altı farklı aksesuarla çalışır. Çok yönlü kullanım sunan set, mutfakta geçirdiğiniz sürenin hem daha keyifli hale gelmesini sağlar hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Doğrayıcı Hazne Kapasitesiyle Kolay Kullanım

DN 1290 blender setinin doğrayıcı haznesi, 1000 ml kapasiteye sahiptir. Doğrayıcı hazne, doğrama bıçaklarının yanı sıra rendeleme ve dilimleme aparatlarıyla da birlikte kullanılır. Yüksek kapasite, kalabalık akşam yemeklerinde yiyeceklerinizi ve salatalarınız için kullandığınız sebzeleri tek seferde istediğiniz forma getirmenize yardımcı olur.

Rendeleme ve Dilimleme Aksesuarı

Blender setinin rendeleme ve dilimleme için iki farklı aksesuarı bulunur. Bu aksesarlar, doğrayıcı hazneye entegre edilerek çalıştırılır. Motor gövdenin üst kısmında bulunan boşluk sayesinde sebzeleri rendelenmek ve dilimlenmek üzere haznenin içine yollayabilirsiniz. Dilimleyici aparat, sebzeleri ince şekilde dilimlediği için sebze cipsleri hazırlamanıza yardımcı olur.

Blender Setinin Rondo Özelliği

DN 1290’ın doğrayıcı haznesinin içerisinde yerleştirdiğiniz çift taraflık bıçak, ürünü rondo olarak kullanmanızı sağlar. Rondo işleviyle domates, soğan, patates gibi sebzeleri istediğiniz büyüklüklerde parçalayabilir, dilerseniz parça etleri kıyma haline getirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu işlevle kuruyemişleri tatlılarda kullanılmak üzere toz haline getirebilirsiniz.  

Konforlu Kullanım Sunan İkili Çırpma Teli

DN 1290 blender setinin iki adet çırpma teli bulunur. İkili çırpma teli; pasta, kek ve pankek gibi yiyeceklerin hazırlığını; ayrıca ürünün turbo fonksiyonu sayesinde hızlı çırpılması gereken mayonez gibi lezzetli sosları hazırlamanızı kolaylaştırır.

Unlu Mamullere Özel Yoğurma Telleri

Ekmek, gözleme ve kurabiye gibi unlu mamullerin en çok zaman alan kısmı, yoğurma işlemidir. DN 1290, ikili yoğurma teli ile zaman tasarrufuna katkı sağlar. Tellerin tasarımı sayesinde hamurunuz kolaylıkla istediğiniz kıvama gelir.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuarlar

DN 1290’ın gıda ile temas eden tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Motor gövdesi, çırpma ve yoğurma tellerinin entegre edildiği adaptör ise nemli bir bezle silinerek kolaylıkla temizlenebilir.

Şık ve Kompakt Tasarım

Blender setinin tüm aksesuarları modern tasarımıyla mutfaklarınıza şıklık sağlar. Birden fazla işlevi bir arada sunan ürün, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda çok fazla yer de kaplamaz. Tüm aksesuarlar yerinden rahatlıkla çıkarılabildiği için herhangi bir yerde kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  •  Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1000 ml
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Gövde Türü: Plastik
  • Hız Kademe Sayısı: 2
  • Motor Gücü: 1700 W


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1290 SHARP SERİES DYNAMİC
Üretim Yeri
Türkiye
Marka
CVS
Güç (w)
1700 W
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok