Dualit 83851 Vortecs 2 Litre Çelik Smothie Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dualit Çelik Blender

Güçlü motoru, keskin bıçakları ve gelişmiş fonksiyonel opsiyonları ile fark yaratan Dualit Çelik Blender, siz mutfakta harikalar yaratırken en büyük yardımcınız oluyor. Özel geliştirilmiş teknolojileri Dualit'i benzersiz bir konuma yükseltirken tuşlarla bezenmiş kolay kontrol ünitesi, konfor ve pratiklik kazandırıyor. Dış tasarımı ürüne dikkat çeken bir görünüm katıyor.

Profesyonel ve İşlevsel Özellikler

Kendine has teknolojileriyle buz kırma, çırpma, karıştırma ve blender görevlerinin altından başarıyla kalkan küçük ev aleti, 1000 W gücündeki motoru sayesinde tüm bunları olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. 2 litre kapasiteli geniş doğrayıcı haznesi ile büyük porsiyonlar için bile uygunluk gösteren Dualit, Tritan sürahisi sayesinde hem insan hem de çevre dostu bir materyal tercih ediyor. Tritan, BPA Free özellikli olması dolayısıyla fark yaratıyor.

VortecS teknolojisi

Buz kıracak kadar güçlü ve etkileyici olan Dualit çelik blender, bu sayede lezzetli içeceklerden çorba ve soslara, sağlıklı karışımlardan bebek mamalarına kadar uzanan geniş bir kullanım alanı sunuyor. Dayanıklı gövde yapısı ve kırılmaz özellikli sürahisi ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanılmayı amaçlayan Dualit, yıllarca en büyük yardımcınız olmayı vadediyor. Dualit çelik blenderin farkı özel bıçaklarında yatıyor. VortecS teknolojisinin kullanıldığı bıçaklar 6 farklı bileşenden oluşuyor ve bu altı bıçak, farklı açılarla yerleştiriliyor. Kenarlardaki iki bıçak dibe çökmüş ya da köşelerde sıkışmış gıdaları dahi orta kısma sürükleyerek karıştırma performansını maksimize ediyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DUALİT 83851 VORTECS 2 LİTRE ÇELİK SMOTHİE BLENDER
Üretim Yeri
İngiltere
Enerji Kaynağı
BELİRTİLMEMİŞ
Turbo Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Hazne Malzemesi
PLASTİK
Materyal
ÇELİK
Marka
DUALIT
Güç (w)
1000 W
Bıçak Sayısı
6
Fonksiyonlar
BLENDER
Hazne Kapasitesi
2 L
Çırpıcı
VAR
Hız Kademesi
4
Bıçak Özelliği
PASLANMAZ ÇELİK
Doğrayıcı Hazne
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DUALIT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok